Trwa ładowanie...
05-07-2012 13:44

''Sęp'': Zmiana daty premiery [wideo]

''Sęp'': Zmiana daty premiery [wideo]
d2749oh
d2749oh

Jest już znana data jednej z najbardziej oczekiwanych polskich premier jesieni, filmu *„Sęp”. Thriller z Michałem Żebrowskim i Anną Przybylską wejdzie do kin 5 października.* Poprzeczka przy tej produkcji postawiona jest naprawdę wysoko. „Infiltracja” Martina Scorsese, jak obiecują producenci filmu, była nie tylko inspiracją realizacyjną, ale przede wszystkim wyznacznikiem jakości, którą pierwszy raz, ktoś chce zaoferować polskiemu widzowi.

„Sęp” to przede wszystkim dopracowany w najdrobniejszych szczegółach scenariusz – zdradza Producent filmu. Dziś, jeśli chce się porwać widzów, to sama, nawet najlepiej skonstruowana intryga nie wystarczy - dodaje. Dlatego położyliśmy duży nacisk na stronę wizualną filmu, zapewniając zarówno ekipie, jak i aktorom komfortowe warunki, w których mogli przygotowywać się do zdjęć. Dla aktorów oznaczało to nie tylko próby z tekstem, ale też ćwiczenia fizyczne i treningi kaskaderskie. Kadr po kadrze rozrysowane zostały również sceny pościgów i choreografie walk. Pracujemy ze świetnymi fachowcami, którzy gwarantują, że widzowie zobaczą później tę jakość na ekranie. Fabuła filmu jest bardzo gęsto opowiedziana i wymagała ogromnego nakładu pracy – tłumaczy Producent filmu. Dwie ekipy usprawniały pracę zespołu. W „Sępie” realizowaliśmy dziennie dwa razy więcej ujęć, niż robi się to standardowo w polskich
produkcjach. Widzowie na pewno zauważą tę różnicę na ekranie. Jesteśmy pewni, że dzięki pracy operatora i całej, świetnej ekipy, film będzie spełniał oczekiwania nawet najbardziej wymagających widzów. Niewątpliwie widzowie nie raz będą zaskoczeni zwrotem akcji. Jest tu tajemnica, niezwykła intryga i piękne uczucie, które nieoczekiwanie wkrada się w poukładane życie głównego bohatera. Rzadko tak wyraziste postaci widuje się w polskim kinie.

Zwiastun filmu "Sęp" można zobaczyć poniżej:

Autorem zdjęć jest wybitny operator Arkadiusz Tomiak („Symetria”).

Za produkcję filmu odpowiada firma Scorpio Studio.

d2749oh
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2749oh