Trwa ładowanie...
d1c5add
Aktualności

"Shrek Trzeci", zobacz drugi, zupełnie nowy zwiastun

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Shrek Trzeci", zobacz drugi, zupełnie nowy zwiastun
(DreamWorks SKG)
d1c5add

Im bliżej do premiery trzeciej części „Shreka”, tym więcej ciekawych materiałów na jego temat pojawia się w sieci. Dziś twórcy postanowili uchylić kolejnego rąbka tajemnicy i wyostrzyć nasze apetyty na tę najbardziej wyczekiwaną animację 2007 roku.

Zwiastun składa się praktycznie w całości z nowych ujęć. Dowiecie się z niego między innymi: kto będzie sprzymierzeńcem Księcia z bajki w spisku przeciw Shrekowi, czym (a raczej kim) zaowocował związek Osła ze Smoczycą oraz jaką „dobrą” wiadomość ma dla sympatycznego ogra jego wybranka, księżniczka Fiona.

Zobacz najnowszy zwiastun „Shreka Trzeciego

d1c5add

W Shreku Trzecim Shrek i Fiona przejmują królewskie obowiązki. Szybko jednak odkrywają, że nie są stworzeni do panowania. W zasadzie najchętniej wróciliby na stare śmiecie. Tak powstaje pomysł znalezienia następcy tronu, który będzie w stanie godnie ich zastąpić. Idealnym kandydatem staje się siostrzeniec królowej Lilian, Książę Artie.

Wraz z Osłem i Kotem w butach Shrek wyrusza w podróż, by odnaleźć buntowniczego Artiego i przekonać do objęcia tronu. W tym samym czasie przebiegły Książe z bajki przeprowadza w królestwie przewrót. Fiona organizuje ruch oporu…

d1c5add

Podziel się opinią

Share
d1c5add
d1c5add