Trwa ładowanie...
14-04-2009 22:33

Sigourney Weaver lubi duchy

Sigourney Weaver lubi duchy
deg9ftd
deg9ftd

Sigourney Weaver to kolejna gwiazda, która wróci do przygód "Pogromców duchów". Pojawi się ona na tle całej akademii nowych postaci.

Mimo, iż przy realizacji gry wideo opartej na przygodach zwariowanych pogromców duchów aktorkę zastąpiła Alyssa Milano, Sigourney Weaver zagra w trzecim filmie z serii. Informację tę potwierdził kolega z planu Dan Aykroyd.

- Jak będziemy kręcić "Pogromców duchów 3", Sigourney na pewno w nich wystąpi - oświadczył komik w rozmowie z reporterem MTV. Weaver ponownie wcieli się w wiolonczelistkę Danę Barrett, nawiedzaną przez duchy, którą z opresji ratuje postać grana przez Billa Murraya.

Aktor zdradził również nieco szczegółów odnośnie fabuły, a mianowicie, iż w filmie ma się pojawić zupełnie nowe pokolenie pogromców duchów. - Spotkamy się dużą liczbą kadetów, chłopców i dziewcząt, którzy będą uczyć się jak wykorzystywać psychotron, akceleratory i inne wspaniałe przyrządy. Będą mogli przeskakiwać z jednego wymiaru w inny - oświadczył aktor.

Przypomnijmy, iż pierwsza część serii "Pogromcy duchów" pochodzi z 1984 roku. Trzej bohaterowie powrócili na ekrany w roku 1989. Gra wideo autorstwa Aykroyda i Harolda Ramisa powstanie w wersji na komputery oraz konsole Playstation i Xbox. Jej premiera planowana jest na 19 czerwca. Trzecia części kinowych "Pogromców duchów" wejdzie do kin w 2011 roku.

deg9ftd
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
deg9ftd