Trwa ładowanie...
dkmtdpq

Ślepnąc od świateł – nowy serial na HBO. Zobacz zwiastun

Ślepnąc od świateł to najnowszy polski serial HBO Europe. Wiemy, kiedy premiera.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Ślepnąc od świateł – nowy serial na HBO
Ślepnąc od świateł – nowy serial na HBO (Youtube.com)
dkmtdpq

„Ślepnąc od świateł” to nowy polskie serial w reżyserii Krzysztofa Skoniecznego. Produkcja powstała na podstawie bestsellerowej powieści autorstwa Jakuba Żuka. Premiera już jesienią w HBO i HBO GO. Wiadomo, że ta pora roku zapowiada się niezwykle dobrze dla amatorów polskich seriali. Ich lista staje się dłuższa i bogatsza w coraz to ciekawsze produkcje. Serial „Ślepnąc od świateł” jest najnowszym z nich

„Ślepnąć od świateł” – zarys fabuły

Wiadomo, że serial będzie mieć osiem odcinków, które skupią się wokół losów dilera kokainy ukazując 7 dni z jego życia. Główny bohater - Kuba do tej pory miał bardzo poukładane życia, a schematyczna codzienność zapewniały mu stabilność i bezpieczeństwo. Wszystko wywraca się jednak do góry nogami w momencie, gdy mężczyzna zostaje postawiony przed wieloma trudnymi decyzjami, które zaważą o jego dalszej przyszłości.

dkmtdpq

Bohaterowie i obsada

Kuba, w którego rolę wcieli się debiutujący na dużym ekranie Kamil Nożyński jest znanym na całą Warszawę dilerem kokainy. Wyróżnia go specyficzny charakter – to perfekcjonista, który zawsze musi mieć wszystko pod kontrolą. Dla otoczenia zdaje się swoistą zagadką. Ludzie zwracają uwagę na jego luksusowy samochód, drogie ubrania i atrakcyjny wygląd. Choć nikt nie zna go zbyt dobrze, Kuba ma liczne znajomości. Wiadomo, że w skład jego klienteli wchodzą politycy, gwiazdy i celebryci oraz zamożne panie domu. Diler obraca się w towarzystwie warszawskich gangsterów, na których czele stoi Stryj, którego zagra Janusz Chabior. Podobnie jak Kuba posiada tego samego szefa- Jacka granego przez Roberta Więckiewicza. W rolę jedynej, bliskiej przyjaciółki Kuby – Paziny wcieli się Marta Malikowska.

„Ślepnąc od świateł” – produkcja

Serial jest w całości wyreżyserowany przez twórcę „Hardkor Disko” – Krzysztofa Skoniecznego. Scenariusz został napisany przez Krzysztofa Skoniecznego i Jakuba Żulczyka. Producentką serialu jest Izabela Łopucha, a za zdjęcia odpowiada Michał Englert.

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

dkmtdpq

Podziel się opinią

Share
dkmtdpq
dkmtdpq