Trwa ładowanie...
d3bkeq9

Słodki wybór

Najnowsze informacje
Oceń jako pierwszy:
3
1
d3bkeq9
Youtube.com - stopklatki
Źródło: Youtube.com - stopklatki, fot: Netflix

"Słodki wybór" to komedia dla młodzieży udostępniona na platformie Netflix. Fabuła przedstawia perypetie dwójki ambitnych nastolatków, którzy rywalizują ze sobą w szkole i w życiu prywatnym.

Słodki wybór – opis fabuły

W filmie "Słodki wybór" poznajemy dwójkę uczniów liceum – Bennetta (Jacob Latimore), który marzy o studiach w Yale, oraz Lonę (Sami Gayle), która chce dostać się na Harvard. Nastolatkowie wciąż są jednak uczniami szkoły średniej, a swój czas poświęcają na uczestnictwo w szkolnych debatach, wykazując się zawziętością oraz chęcią współzawodnictwa. Lona i Bennett zupełnie nie mogą się dogadać, ponieważ uważają się nawzajem za zupełne przeciwieństwa. Czy w ich relacji coś się wreszcie zmieni?

Słodki wybór – ciekawostki

  • "Słodki wybór" to jeden z filmów wyprodukowanych przez platformę Netflix.
  • Reżyserem "Słodkiego wyboru" jest Ben Shelton, który wyprodukował również film "Thom Pain" (2017) oraz seriale takie jak "The Impression Guys" i "The Flipside".
  • Producent "Słodkiego wyboru", Chad Klitzman, napisał postać Lony specjalnie dla swojej siostry Sami Gayle, która faktycznie odgrywa ją w tej produkcji.
  • Uzo Aduba, która w "Słodkim wyborze" wciela się w Julię Russell, zdobyła sporą popularność jako jedna z aktorek w serialu "Orange Is The New Black" – odegrała tam rolę "Szalonookiej" Suzanne.
Słodki wybór
Tytuł oryginalny

Candy Jar

Gatunek

familijny, komedia

Kraj produkcji

USA

Rok produkcji

2018

Data światowej premiery

27.04.2018

Czas trwania

92 min.

Obsada

Podziel się opinią

3
1

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3bkeq9
d3bkeq9
d3bkeq9