Trwa ładowanie...
12-09-2016 11:58

"Smoleńsk": Beata Fido dostała pracę u europosła PiS

Beata Fido, aktorka znana z roli dziennikarki Niny w filmie „Smoleńsk”, została asystentką Karola Karskiego, posła do Parlamentu Europejskiego z ramienia PiS.

"Smoleńsk": Beata Fido dostała pracę u europosła PiSŹródło: Materiały prasowe
d3hrakh
d3hrakh

Fido zagrała w „Smoleńsku” główną rolę dziennikarki stacji TVM-Sat, która prowadzi śledztwo w sprawie katastrofy rządowego samolotu. Wcześniej grała drugoplanowe role w telenowelach "Klan”, "Barwy szczęścia”, "Rodzinka.pl”, "Ojciec Mateusz”, "M jak Miłość” i innych.

Teraz Fido znalazła się na liście asystentów krajowych europosła PiS Karola Karskiego. Co będzie dla niego robić? Karski opisuję jej funkcję w niejasny sposób. – Pani Beata doradza mi w sprawach wizerunkowych, dba też o moje kontakty ze środowiskiem artystycznym. Jestem dumny, że zagrała w „Smoleńsku”. Była doskonała – powiedział „Newsweekowi” europoseł.

Z oceną roli Fido nie zgadza się wielu dziennikarzy. W większości recenzji jej występ został skrytykowany. Krytyk WP wprost napisał, że rola Fido była „gwoździem do trumny” filmu Antoniego Krauzego.

d3hrakh

Prywatnie Fido jest związana z Janem Marią Tomaszewskim, kuzynem Jarosława Kaczyńskiego. Tomaszewski widnieje na liście płac "Smoleńska" jako „konsultant ds. obyczajowych”. Do dziś nikomu nie udało się ustalić, na czym polegała jego funkcja.

d3hrakh
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3hrakh