Trwa ładowanie...

''Spectre'': James Bond pędzi ulicami Rzymu

Share
''Spectre'': James Bond pędzi ulicami Rzymu
d1jcwux

W sieci pojawił się nowy klip promujący film "Spectre".

W wideo widzimy, jak powstawały nocne zdjęcia do "Spectre" na ulicach Rzymu. Głównymi bohaterami tej sekwencji są samochody. Aston Martin DB10 Jamesa Bonda (za kierownicą Daniel Craig)
i Jaguar C-X75 prowadzony przez czarny charakter, Pana Hinksa (Dave Bautista). Aston Martin to sportowe auto o pięknej, klasycznej linii. Z kolei Jaguar C-X75 ma niezwykle dynamiczny charakter, podobnie jak jego nieprzewidywalny kierowca. Oba modele pojawią się po raz pierwszy na srebrnym ekranie. Klip można sprawdzić poniżej:

-

d1jcwux

W nadchodzącym obrazie, tajemnicza wiadomość na temat przeszłości Bonda skieruje go na trop złowrogiej organizacji WIDMO (SPECTRE). Podczas gdy M toczy polityczną batalię o przyszłość MI6, agent 007 odkrywa przerażającą prawdę o najpotężniejszej instytucji przestępczej świata.

SPECTRE (Spectre to Special Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge and Extortion) to fikcyjna, globalna organizacja terrorystyczna, która po raz pierwszy pojawiła się w książce "Operacja Piorun" (1961), a na ekranie w filmie "Dr No" (1962).

W obsadzie znaleźli się także Ben Wishaw, Naomie Harris, Ralph Fiennes, Christoph Waltz, Monica Bellucci, Léa Seydoux, Stephanie Sigman, Andrew Scott i Rory Kinnear.

Za kamerą stanął twórca "Skyfall", Sam Mendes. Scenariusz napisali John Logan, Neal Purvis i Robert Wade.

d1jcwux

"Spectre" w naszych kinach zagości 6 listopada.

d1jcwux

Podziel się opinią

Share
d1jcwux
d1jcwux