WP

Spojrzenie w przyszłość w "Człowieku z Magicznym Pudełkiem" Bodo Kox'a. Zobacz zwiastun filmu

- Mam nadzieję, że po moim filmie ludzie będą mieli ochotę zakochać się albo pokochać. Że jeśli mają dziewczynę albo chłopaka, to docenią to - mówi Bodo Kox. Do sieci trafił oficjalny zwiastun nowego filmu reżysera, "Człowiek z magicznym pudełkiem"
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kadr z filmu "Człowiek z magicznym pudełkiem"
Kadr z filmu "Człowiek z magicznym pudełkiem" (Materiały prasowe)
WP

Akcja rozgrywa się w Warszawie w 2030 roku. Wydawać by się mogło, że dla Adama (Piotr Polak) lepsze jutro było… wczoraj. Dotknięty zanikiem pamięci bohater musi zacząć wszystko od nowa. Przeprowadza się i rozpoczyna pracę w potężnej korporacji. Poznaje w niej atrakcyjną Gorię (Olga Bołądź), którą jest totalnie oczarowany. Początkowo dziewczyna opiera się jego zalotom, uparcie twierdząc, że nie jest w jej typie. Gdy jednak romans nabiera rumieńców, chłopak dokonuje niebywałego odkrycia. W swoim nowym mieszkaniu znajduje stare radio, które nadaje audycje z lat 50. Okazuje się, że niezwykły odbiornik emituje również fale umożliwiające teleportację. Podczas jednej z podróży w czasie Adam utyka w 1952 roku. Zaniepokojona nieobecnością ukochanego Goria podejmuje się fascynującej, ale i niebezpiecznej misji sprowadzenia go z powrotem.

Zobacz zwiastun filmu "Człwiek z Magicznym Pudełkiem"

WP

"Człowiek z magicznym pudełkiem" to historia miłości potrafiącej pokonać wszelkie granice czasoprzestrzeni. Na ekranie występują także Arkadiusz Jakubik ("Pod Mocnym Aniołem"), Agata Buzek ("Niewinne"), Wojciech Zieliński ("Zgoda"), Bartosz Bielenia ("Na granicy"), Bartłomiej Firlet ("Planeta Singli"), Sebastian Stankiewicz ("Amok") oraz Helena Norowicz ("Zaćma").

Film "Człowiek z magicznym pudełkiem" znalazł się w prestiżowym gronie produkcji nominowanych do Złotych Lwów 42. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, gdzie finalnie zdobył nagrodę za najlepszą muzykę.
Zobacz listę laureatów festiwalu

WP

Światowa premiera "Człowieka z magicznym pudełkiem" odbędzie się w ramach 22. edycji Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Busan, natomiast polska została zaplanowana na 20 października.

Bodo Kox to autora wielokrotnie nagradzanej "Dziewczyny z szafy" i reżyser serialu "2XL".

WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP