Trwa ładowanie...

"Star Trek": Margot Robbie i Brad Pitt wystąpią w filmie Tarantino?

Po ukończeniu "Pewnego razu... w Hollywood" Quentin Tarantino ma czas, by skupić się na "Star Treku". Margot Robbie i Brad Pitt, główni aktorzy ostatniego filmu reżysera, wyrazili chęć wystąpienia w jego kolejnym projekcie.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

"Star Trek": Margot Robbie i Brad Pitt wystąpią w filmie Tarantino?Źródło: Getty Images
d2lsf44
d2lsf44

"Star Trek": Margot Robbie i Brad Pitt wystąpią w filmie Tarantino?

Margot Robbie i Brad Pitt udzielili wywiadu dla kanału YouTube "JOE.ie" w ramach promocji najnowszego filmu Quentina Tarantino "Pewnego razu… w Hollywood". Aktorzy zostali zapytani, czy zagraliby w kolejnym, potencjalnym projekcie reżysera. Mowa oczywiście o nowej wersji "Star Treka".

Brad Pitt oznajmił jedynie: "Pewnie, że tak!", z kolei Robbie udzieliła bardziej rozbudowanej odpowiedzi.

- Zrobiłabym wszystko, w co jest zaangażowany Tarantino - mówi aktorka.

Aktorzy zażartowali, że musieliby być w oddzielnych scenach. "Pewnego razu… w Hollywood" to kolejny film po "Big Shorcie", w którym obydwoje ani razu nie pojawią się w tym samym momencie.

d2lsf44

"Star Trek" Quentina Tarantino - czy film powstanie?

Na temat "Star Treka" wypowiedział się niedawno również Quentin Tarantino. Reżyser podczas audycji “Happy Sad Confused” powiedział, dlaczego chciałby, żeby jego film był osadzony na "linii czasowej Chrisa Pine'a" i wytłumaczył, że dalej nie rozumie zmian w kanonie wprowadzonych przez JJ-a Abramsa.

- Jedną rzeczą, którą mogę powiedzieć, to, że definitywnie film będzie osadzony na linii czasowej Chrisa Pine'a. Jest jednak problem - wciąż nie rozumiem, JJ nie potrafi mi tego wytłumaczyć, a mój montażysta mi wytłumaczył, ale dalej nie rozumiem, o co chodzi. Mianowicie w pierwszym filmie stało się coś, co spowodowało, że seria została wymazana. Nie kupuję tego. Nie podoba mi się to. Chcę, żeby cały serial był kanoniczny i uważam, że ich przygody się po prostu jeszcze nie wydarzyły. Benedict Cumberbatch, czy jak on tam ma na imię, nie jest Khanem. Khan jest Khanem. I powiedziałem to JJ-owi - nie rozumiem tego, nie lubię tego. JJ mi odpowiedział: "Zignoruj to! Nikt tego nie lubi. Ja tego nie rozumiem. Zrób cokolwiek chcesz. Chcesz zrobić remake serialu? To zrób remake serialu". - mówi Tarantino.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d2lsf44
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2lsf44