Trwa ładowanie...
20-02-2007 15:43

"Świadek koronny" trzy lata wcześniej

"Świadek koronny" trzy lata wcześniej
d2cwuyg
d2cwuyg

"Odwróceni" – taki tytuł będzie nosiła nowa produkcja telewizji TVN. Serial trafi na antenę już w marcu a jego bohaterami będą znani z kinowego „Świadka koronnego” gangster Blacha i funkcjonariusz CBŚ Paweł Sikora.

„Odwróceni” będą serialem sensacyjnym o silnie rozbudowanym wątku obyczajowym. Tytułowy ‘Odwrócony’ to ktoś, kto przystaje na współpracę z wrogiem w zamian za pewne korzyści. To przestępca, który współpracuje z policją lub policjant, który dostarcza tajnych informacji gangsterom.

Akcja serialu ma miejsce na trzy lata przed zdarzeniami pokazanymi w „Świadku koronnym”. W rolę policjanta CBŚ Pawła Sikory ponownie wcieli się Artur Żmijewski zaś gangstera Blachę, członka najmocniejszej grupy przestępczej w naszym kraju zagra Robert Więckiewicz.

Osią zdarzeń serialu będą wzajemne próby głównych bohaterów w zwerbowaniu przeciwnika do swojej organizacji. Policjant będzie starał się zmusić gangstera do „sypania” zaś gangster policjanta do korupcji.

d2cwuyg

W serialu nie zagra Paweł Małuszyński i Urszula Grabowska. Mimo to gwiazd nie zabraknie. Obsada serialu zawiera takich aktorów jak: Małgorzata Foremniak, Anna Radwan, Danuta Stenka, Anna Dymna, Krzysztof Globisz, Szymon Bobrowski, Andrzej Grabowski, Marian Dziędziel oraz Andrzej Zieliński.

Serial „Odwróceni”, który został wyprodukowany w 2006 roku, liczy 13 odcinków i nadawany będzie od 16 marca w każdy piątek o 20:15 na antenie TVN. W związku z tym „Superkino” dotychczas emitowane o 20:15, zaczynać się będzie o 21:20.

d2cwuyg
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2cwuyg