Trwa ładowanie...
kino
22-06-2020 14:59

Świat pełen elfów i wróżek w magicznej opowieści "Bayala i ostatni smok”.

Twórcy kinowych hitów "Ups! Arka odpłynęła” i "Luis i obcy” zapraszają na wspaniałą wyprawę do krainy magii. Pełna elfów i smoków animacja "Bayala i ostatni smok” przenosi widzów prosto do świata kultowych zabawek Schleich, w którym nie sposób się nudzić. To tutaj odkryjecie moc wróżek i siłę marzeń. Odnajdziecie fantastyczne zwierzęta i poznacie zaklęcia zdolne pokonać każdą przeszkodę. A wszystko to w towarzystwie sympatycznych bohaterów i rytmie przebojowych piosenek! "Bayala i ostatni smok” – najbardziej magiczna historia 2020 roku – jest już dostępna na płytach DVD!

Świat pełen elfów i wróżek w magicznej opowieści "Bayala i ostatni smok”.Źródło: materiały partnera
d3tlc68

Informacja prasowa

Przez stulecia czarodziejska kraina Bayala była szczęśliwym domem dla elfów i wróżek. Wszystko zmieniło się, gdy podstępna królowa Ophira porwała i uwięziła smoki – źródło życiodajnej, magicznej mocy. Na szczęście nie wszystko jest jeszcze stracone. Nadzieja na ocalenie pojawia się, gdy odnalezione zostaje ostatnie smocze jajo, a wraz z nim szansa na to, że magia może powrócić. Jest tylko jeden warunek! Pierwszą rzeczą jaką musi zobaczyć wyklute pisklę, są jego rodzice. Aby do tego doszło, siostry Surah, Sera i przyjaciele wyruszają w pełną przygód i niebezpieczeństw podróż. Zrobią wszystko, by połączyć młodego smoka z rodzicami, zjednoczyć zwaśnione plemiona elfów i przywrócić wieczną magię do Bayala.

Gatunek: animacja, komedia, fantasy
Produkcja: Niemcy, 2019
Reżyseria: Aina Järvine („Zombie Hotel”), Federico Milella („Tygrysek Percy i jego opowieści”)
Scenariusz: Pamela Hickey („Ostatni smok świata”, „O rety! Psoty Dudusia Wesołka”, „Clifford wielki czerwony pies”), Jeffrey Hylton („Klub Winx ”, „Riko prawie bocian”)
Produkcja: Studio Rakete („Ups! Arka odpłynęła” i „Luis i obcy”)
Obsada dubbingowa: Franciska Friede, Jessica Webb, Madison Mullahey, Gregory Max, Liza Ortiz

*Informacja prasowa *

d3tlc68
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
d3tlc68