Trwa ładowanie...
25-05-2007 03:03

Święta Paris Hilton

Share
Święta Paris Hilton
da2mnwf

Paris Hilton postanowiła przejść duchową metamorfozę, aby uniknąć więzienia.

Dziedziczka została skazana na 23 dni pozbawienia wolności za prowadzenie samochodu z zawieszonym prawem jazdy. Jej prawnicy twierdzą jednak, że ma szansę uniknąć wyroku, jeśli będzie zachowywała się przykładnie.

- Adwokaci Paris nalegają, że musi żyć jak zakonnica - zdradza przyjaciel skazanej. - Zalecono jej, że ma przestać zachowywać się jak rozpuszczony hollywoodzki bachor i okazać pokorę w czasie, gdy oni walczą o odwołanie wyroku. Kazali jej udowodnić sędziemu, że ma w sobie choć trochę pokory i społecznej odpowiedzialności... A to oznacza żadnego picia, żadnego paradowania w kusych wdziankach, żadnych imprez. Ma się trzymać rodziny i żyć zdrowo.

da2mnwf

Gwiazdka najwyraźniej potraktowała zalecenia bardzo dosłownie.

Najpierw oświadczyła przyjaciołom, że postanowiła zrezygnować z alkoholu i imprezowego życia. Później zmieniła wizerunek, zastępując skąpe, krzykliwe stroje bardziej stonowanymi kreacjami.

Niedługo potem Hilton zaczęła paradować z Biblią pod pachą, a także dała się zauważyć w księgarni Bodhi Tree, gdzie wertowała pozycje poświęcone życiu duchowemu. Na koniec dowiodła zaś, że jest przykładną córką, odwiedzając w szpitalu ojca i wręczając mu ogromną kartkę z życzeniami szybkiego powrotu do zdrowia.

Jeżeli wszystkie te zabiegi nie poskutkują, dziedziczka rozpocznie odsiadywanie wyroku 5 czerwca w jednostce o nazwie Century Regional Detention Centre w Lynwood.

Paris Hilton znana jest światu najlepiej z kolorowych pism, roli w filmie "Dom woskowych ciał" z 2005 roku, oraz z kariery wokalnej rozpoczętej w sierpniu roku 2006 wraz z wydaniem longplaya "Paris".

da2mnwf
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
da2mnwf