Trwa ładowanie...
helen mirren
16-06-2016 04:05

Szybka i wściekła Helen Mirren

Helen Mirren dołączyła do obsady kolejnej odsłony cyklu "Szybcy i wściekli" - "Fast and Furious 8".

Szybka i wściekła Helen Mirren
d2th7dv
d2th7dv

W kolejnym filmie z popularnej serii zobaczymy wiele gwiazdorskich twarzy. Przypomnijmy, że niedawno potwierdzono udział Charlize Theron i Kristofera Hivju. Teraz o swoim zaangażowaniu w projekt doniosła osobiście Helen Mirren.

- Film "Eye in the Sky" (w którym niedawno zagrałam) bardzo dobrze odpowiada temu, co chcę robić w kinie. Chcę grać na ekranie i na scenie. Lubię poważne rzeczy. Z drugiej strony, niedługo będę pracować na planie "Fast and Furious 8" ("Szybcy i wściekli 8"). Dla zabawy. Może więc tego też chcę - powiedziała aktorka w rozmowie z magazynem "Elle". - Chcę robić filmy luźne, rozrywkowe i te poważne, istotne.

- Zawsze kochałam jeździć samochodem - dodała gwiazda. - Powiedziałam producentom: zagram, jeżeli pozwolicie mi jeździć. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

W 2015 roku Helen Mirren mówiła, że bardzo chciałaby kiedyś zagrać w sadze "Szybcy i wściekli". Marzenie ewidentnie ma się spełnić.

d2th7dv

Przypomnijmy, że nową odsłonę cyklu reżyseruje F. Gary Gray. W obsadzie znaleźli się Jason Statham, Kristofer Hivju, Kurt Russell, Tyrese Gibson, Charlize Theron, Vin Diesel, Michelle Rodriguez, Chris "Ludacris" Bridges, Nathalie Emmanuel, Scott Eastwood i Dwayne Johnson. Będzie to pierwszy obraz z serii "Szybcy i wściekli" bez Paula Walkera, który zmarł w listopadzie 2013 roku.

Premierę wyznaczono na 14 kwietnia 2017 roku. Zdjęcia realizowane są na Kubie i Islandii.

d2th7dv
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2th7dv