Trwa ładowanie...
28-09-2007 16:34

Szyc, Małaszyński, Damięcki, Tede i Brodka w skórze zmutowanego żółwia

Szyc, Małaszyński, Damięcki, Tede i Brodka w skórze zmutowanego żółwiaŹródło: Kino Świat
dtalbp6
dtalbp6

Wojownicze Żółwie Nina powróciły! Tym razem ulubieńcy pokolenia dzisiejszych dwudziestokilkulatków stali się bohaterami filmu kinowego, a co za tym idzie, obowiązkowo opatrzonego polskim dubbingiem. Dziś mamy dla was jego próbkę!

Wojowniczym Żółwiom głosów udzielili najpopularniejsi aktorzy młodego pokolenia w tym Borys Szyc, Paweł Małaszyński i Mateusz Damiecki. W tworzeniu polskiej wersji językowej animacji udział więźli również Tede, Katarzyna Burzyńska i Monika Brodka. Jesteście ciekawi jak sobie z tym zadaniem poradzili?

Mamy dla was trzynastominutową próbkę ich pracy oraz wywiad z Mateuszem Damięckim który opowiada o pracy przy dubbingu i bohaterze któremu udziela głosu. Zapraszamy!

Film wchodzi do kin w piątek 28 października. Tym razem nieustraszone żółwie zjednoczą swe siły w walce między dobrem a złem, by pokonać własne słabości i wspólnych wrogów. Wspierać ich będą życzliwi im ludzie: April O’Neal i Casey’a Jonesa. Ich przeciwnikiem będzie ekscentrycznym miliarderem Maximilianem Wintersem, który chce przejąć władzę nad miastem, wykorzystując kosmiczną energię.

dtalbp6
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dtalbp6

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje siętutaj