Trwa ładowanie...
d6u0y0h

Tajemnica Marrowbone

Najnowsze informacje
5.0
(1 głos)
Oceń:
2
d6u0y0h
Youtube.com - stopklatki
Źródło: Youtube.com - stopklatki

"Tajemnica Marrowbone" to hiszpański thriller będący debiutem reżyserskim znanego scenarzysty Sergio G. Sancheza. W filmie wystąpili George MacKay, Mia Goth, Charlie Heaton i Anya Taylor-Joy.

Tajemnica Marrowbone – opis fabuły

Akcja thrillera "Tajemnica Marrowbone" rozpoczyna się w 1968 roku. Rose i czwórka jej dzieci (Jack, Billy, Jane i Sam) wprowadzają się do rodzinnego domu kobiety, aby uciec przed demonami przeszłości. W spokojnej okolicy dzieci poznają miłą sąsiadkę Allie, w której zakochuje się Jack. Sielankę przerywa śmierć matki. Rodzeństwo może zostać rozdzielone, tym bardziej że najstarszy chłopak nie ukończył jeszcze 21 lat, więc nie może przejąć opieki nad braćmi i siostrą. Z tego względu rodzeństwo ukrywa fakt, że matka umarła. W międzyczasie w domu zaczyna straszyć.

Film "Tajemnica Marrowbone" trzyma w napięciu do ostatniej sekundy, a zaproponowany przez reżysera twist fabularny sprawia, że film robi się niezwykle ciekawy.

Tajemnica Marrowbone – ciekawostki

  • Reżyserem "Tajemnicy Marrowbone" jest uznany scenarzysta Sergio G. Sanchez, który stworzył skrypty do takich filmów jak: "Sierociniec" (2007), "Koniec" (2012), "Niemożliwe" (2012) czy "Palmy w śniegu" (2015);
  • Film otrzymał statuetkę Golden Trailer za najlepszy zwiastun horroru. Sergio G. Sanchez został nominowany do nagrody Goya za najlepszą reżyserię;
  • Anya Taylor-Joy i Charlie Heaton spotkali się na planie filmu sci-fi "Nowi mutanci" (2019);
  • Dla Anyi Taylor-Joy to drugi film, w którym główny bohater ma zaburzenia osobowości. Pierwszym był "Split" (2016);
  • Oficjalna premiera filmu "Tajemnica Marrowbone" odbyła się podczas Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Toronto 11 września 2017 roku.
Tajemnica Marrowbone
Tytuł oryginalny

El secreto de Marrowbone

Gatunek

Thriller, Horror, Dramat

Kraj produkcji

Hiszpania

Rok produkcji

2017

Data światowej premiery

11.09.2017

Czas trwania

110 min.

Reżyser
Muzyka
Scenarzysta
Operator
Obsada

Podziel się opinią

2

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d6u0y0h
d6u0y0h
d6u0y0h