Trwa ładowanie...
11-07-2014 16:46

Tajna broń w "Step Up: All In"

Tajna broń w "Step Up: All In"Źródło: Studio Munka-SFP
d22y0nj
d22y0nj

Jamal Sims po raz kolejny sprawi, że scena w hotelu Valhalla wręcz zapłonie pod nogami tancerzy. Choreograf pracował przy wszystkich częściach „Step Up”.

Jamal jest wspólnym mianownikiem wszystkich części tanecznej serii. „Podchodzi do każdej sekwencji z ciekawością i zawsze znajduje sposób, by znaleźć w niej coś świeżego” – powiedział Adam Shankman, producent filmu. Sims i jego współpracownicy, Christopher Scott (który pojawia się w filmie jako Hair) oraz Dondraico Johnson zgodnie podkreślają, że możliwość pracy z grupą tak fantastycznych tancerzy była dla nich ogromną inspiracją.

- To prawdziwa drużyna gwiazd”, podkreśla Sims. W wielkim finale występują najlepsi tancerze świata, w jednej tylko scenie przebiją wszystko to, co zrobili wcześniej! „Na planie nie było żadnego „ego”, żadnego ja jestem ważniejszy – wszyscy ze sobą współpracowali – dodaje choreograf.

Inspiracją choreografów do finałowego numeru tanecznego była m.in. wycieczka do... hipermarketu budowlanego Home Depot. „Znaleźliśmy tam mnóstwo sprzętu, który nasi tancerze wykorzystują w wybuchowym finale All In”, mówi Sims. „To również w Home Depot powstał pomysł użycia żywiołów, ziemi, powietrza, ognia i wody – czegoś takiego jeszcze nie widzieliście!” – mówi Sims.

d22y0nj
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d22y0nj