Trwa ładowanie...
Aktualności

Tak przyjaciele pożegnali Mariusza Krakowiaka

Share
Tak przyjaciele pożegnali Mariusza Krakowiaka
Źródło: www.filmschool.lodz.pl
d2xqxcu

Znajomi zmarłego aktora Mariusza Krakowiaka zamieścili w sieci wzruszający klip, którym żegnają się ze zmarłym w tragicznych okolicznościach kolegą. Nagranie można obejrzeć poniżej.

Do wypadku, w wyniku którego poniósł śmierć 24-letni artysta, doszło w minioną niedzielę, 28 września. Mariusz Krakowiak wypadł z balkonu jednej z kamienic w Gnieźnie. Aktor przebywał tam w związku z pracami nam sztuką "Pinokio", którą przygotowywał wraz z trójką przyjaciół. Zaraz po wypadku Krakowiak został przewieziony do szpitala. Niestety, obrażenia okazały się zbyt rozległe.

Urodzony w Częstochowie artysta dopiero zaczynał swoją karierę jako aktor filmowy. Wcześniej występował w teatrze. Można było go zobaczyć także m.in. w serialu "Komisarz Alex". Jego przedwczesne odejście to ogromna strata dla rodziny i przyjaciół, którzy postanowili pożegnać go wzruszającą produkcją.

- Drogi Mariuszu. [...] Cholernie mocno Cię wszyscy kochamy stary, byłeś wspaniałym, najlepszym przyjacielem, dziękuję za wszystko co zrobiłeś, zaszczytem było Cię znać i z Tobą pracować - dopisali przyjaciele.

d2xqxcu

Podziel się opinią

Share
d2xqxcu
d2xqxcu