Trwa ładowanie...
17-04-2009 03:03

Tara Reid nie ma jednak ochoty na "American Pie"

Tara Reid nie ma jednak ochoty na "American Pie"Źródło: AFP
d3up3pc
d3up3pc

Tara Reid zaprzeczyła wcześniejszym doniesieniom jakoby miała zamiar wrócić do korzeni i wystąpić w kolejnym filmie z cyklu "American Pie".

Po trzech kinowych wersjach losów amatorów sprośnej szarlotki oraz po ich trzech kontynuacjach - "Wakacje", "Naga mila", "Dom Beta " - które od razu trafiły na płyty DVD, powstanie projekt "American Pie: Book of Love". Za scenariusz odpowiedzialny jest David H. Steinberg ("American Pie 2"). Według jego zapewnień, "Book of Love" ma przypominać pierwszą część serii. Za kamerą "American Pie: Book of Love" staje John Putch, znany przede wszystkim z pracy przy serialu "Hoży doktorzy". Film opowie o grupie dzieciaków, które odkrywają biblię seksu.

Wbrew wcześniejszym informacjom, Tara Reid jednak nie wcieli się ponownie w postać Vicki Lathum, seksownej blondynki znanej z dwóch pierwszych części serii. Ponoć aktorka i producenci nie doszli do porozumienia odnośnie zadawalającego obie strony terminu rozpoczęcia zdjęć. W obsadzie pozostają jednak Carrot Top, Sherman Hemsley, Wayne Newton i Gary Coleman.

Reid ostatnio na dużym ekranie pojawiła się w komedii "Dzień wagarowicza".

d3up3pc
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3up3pc