Trwa ładowanie...
d35b33i
d35b33i

Temptation: Confessions of a Marriage Counselor - Najnowsze informacje

Trwa ładowanie...
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zdjęcie
Podziel się

"Temptation: Confessions of a Marriage Counselor" to amerykański dramat z 2013 roku w reżyserii i według scenariusza Tylera Perry’ego. Muzykę do filmu skomponował Aaron Zigman, a za produkcję odpowiadają Tyler Perry, Ozzie Areu oraz Paul Hall. Obraz jest adaptacją sztuki pt. „The Marriage Counselor”, również autorstwa Perry’ego.

Bohaterką obrazu jest specjalizująca się w poradach małżeńskich Judith (Jurnee Smollett). Jej życie zarówno zawodowe jak i prywatne zaczyna się komplikować, kiedy poznaje Harleya. Początkowo romans rozwija się niezwykle szybko, jednak kiedy początkowe podniecenie mija, Judith uświadamia sobie znaczenie błędu jaki popełniła. Musi zebrać wszystko co pozostało jej z godności i próbować uciec z niebezpiecznej sytuacji, w którą sama się wplątała.

W filmie w rolach głównych wystąpili: Jurnee Smollett jako Judith, Kim Kardashian – Ava, Vanessa Williams – Janice, Lance Gross – Brice, Brandy Norwood – Melinda, Andrea Moore – Lisa, Robbie Jones – Harley, Zach Sale – Brad, Ella Joyce – Sarah.

d35b33i
Tytuł oryginalny

Temptation: Confessions of a Marriage Counselor

Gatunek

dramat, thriller

Kraj produkcji

USA

Rok produkcji

2013

Czas trwania

111 min.

Obsada

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

d35b33i
d35b33i