Trwa ładowanie...
d23q4ru

"Terminator: Genisys": Stań do walki z maszynami w sali Skoda 4DX

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Terminator: Genisys": Stań do walki z maszynami w sali Skoda 4DX
(East news)
d23q4ru

Już 1 lipca, wszystkie kina Cinema City będą głównym frontem wojny pomiędzy ludźmi a maszynami, która trwa już w kinie od wielu lat. Premiera filmu *"Terminator: Genisys" to rozpoczęcie zupełnie nowej serii znanego klasyka science-fiction. W sali Skoda 4DX pojedynek ludzkości nabierze niesamowitego wyrazu.*

Premiera Terminator: Genisys to bardzo ważne wydarzenie kinowe tego roku. Powraca bardzo znana seria, która przeszła do historii jako klasyka gatunku. To także zupełnie nowa forma dla wydarzeń z serii Terminatora, a dodatkowo po raz pierwszy film o androidach z przyszłości będzie wspomagany przez technologię 4DX. 1 lipca nastąpi prawdziwe kinowe odrodzenie Terminatora, który znów przywita swoich fanów znajomym głosem Arnolda Schwarzeneggera.

Technologiczna perfekcja
Genisys to bardzo duży skok w technologii filmowej. Nowy Terminator jest przepełniony fantastycznymi efektami specjalnymi i pojedynkami pomiędzy androidami różnych generacji. W sali Škoda 4DX™ widzowie będą mogli poczuć się jak sam John Connor – przywódca rebeliantów, który całe swoje życie poświęcił na walkę z maszynami. Ruchome fotele zabiorą miłośników serii do podziemnych korytarzy, gdzie ukrywa się ruch oporu, a interaktywne oparcia oddadzą dynamikę walki na „cybernetycznym” froncie. Siedzenia będą także dynamicznie reagować na sceny, w których pojawiają się różne roboty. Kiedy android T-800 wyważy butem drzwi, fotele będą się poruszać gwałtownie oddając charakter sceny. Natomiast kiedy zbudowany z rtęci T-1000 wyskakuje z samochodu rozbijając głową przednią szybę, fotele najpierw delikatnie wysuną się do przodu, a po chwili dynamicznie wrócą do pozycji wyjściowej. Wszystkie efekty, które poczują widzowie uzależnione są od tego jaki pojazd kierują bohaterowie, z jakiej broni korzystają, lub czy właśnie
wkroczyli do tunelu czasoprzestrzennego. Bodźce wodne i zapachowe przybliżą zgliszcza wojny i post-apokaliptycznego pejzażu świata przyszłości. Efekty wietrzne, świetlne i wspaniała jakość obrazu pokażą pojedynki androidów z różnych zakątków czasoprzestrzeni – widzowie będą w centrum wydarzeń.

W obsadzie najlepsze nazwiska Hollywood. Na ekranie zobaczymy Arnolda Scharzeneggera (Maggie), Emilie Clarke (Gra o Tron), Jasona Clarke’a (Ewolucja Planety Małp), Jaia Courtney (Zbuntowana), i gwiazdę kina koreańskiego Byung Hun-Lee (Ujrzałem Diabła). Finał wieloletniej bitwy pomiędzy ludźmi, a maszynami zaczyna się od nowa!

Nowe uniwersum
W jednej ze scen filmu Terminator: Genisys, cyborg T-800 wita z wycelowaną strzelbą swojego sobowtóra. Najnowszy film o wojnie ludzi z maszynami to zupełnie nowe spojrzenie na chronologię wydarzeń ze znanej widzom serii. W wyniku kompletnego zamieszania w czasoprzestrzeni, bohaterowie wszystkich trzech części spotkają się w jednym wymiarze. Niektórzy odmienieni, niektórzy z wrogimi zamiarami. Co się wydarzyło w przyszłości? Dlaczego doszło do załamania czasoprzestrzeni? Co John Connor nazywa projektem Genisys? Odpowiedzi na te wszystkie pytania zna tylko jedna istota: nieśmiertelny android T-800.

Premiera filmu Terminator: Genisys odbędzie się 1 lipca w salach Škoda 4DX™ w Cinema City Arkadia i Cinema City Bonarka oraz na ekranach kin IMAX w całej Polsce (Warszawa, Katowice, Kraków, Łódź, Poznań), a także we wszystkich kinach Cinema City.

d23q4ru

Podziel się opinią

Share

d23q4ru

d23q4ru