Trwa ładowanie...
d36nsdc
03-09-2013 06:33

Terry Gilliam oburzony serialową wersją "12 małp"

d36nsdc
d36nsdc

Terry Gilliam, reżyser oryginalnego filmu science fiction "12 małp", który zostanie poddany obróbce i trafi na mały ekran, jest zniesmaczony tym pomysłem.

Brytyjski reżyser oświadczył, że tej projekt jest "głupi" i "śmieszny". - Nic na jego temat nie wiem. Nie ma ze mną nic wspólnego, nikt się ze mną nie kontaktował - dodał Terry Gilliam, odżegnując się od serialowej wersji "12 małp". - Jeśli miałoby powstać z tego coś dobrego, scenariusz powinni napisać David i Janet Peoples, którzy pracowali przy oryginalnym filmie.

Przypomnijmy, że za projekt odpowiedzialna jest stacja Syfy. Zdjęcia do 60-minutowego odcinka pilotażowego mają rozpocząć się już w listopadzie. Jego scenariusz napisali Terry Matalas i Travis Fickett ("Terra Nova", "Nikita"). Casting dopiero rusza.

Gilliam nie będzie w żaden sposób zaangażowany w realizację projektu. Przypomnijmy, że w jego dziele z 1995 roku zagrali Bruce Willis i Brad Pitt.

Głównym bohaterem opowieści był James Cole (Willis), przestępca wysłany w przeszłość w celu zgromadzenia informacji na temat wirusa, który zniszczył prawie całą populację Ziemi. Serial będzie poruszał zbliżone wątki.

d36nsdc
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d36nsdc