Trwa ładowanie...
d3760v5
d3760v5
Aktualności

Terry Gilliam oburzony serialową wersją "12 małp"

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d3760v5

Terry Gilliam, reżyser oryginalnego filmu science fiction "12 małp", który zostanie poddany obróbce i trafi na mały ekran, jest zniesmaczony tym pomysłem.

Brytyjski reżyser oświadczył, że tej projekt jest "głupi" i "śmieszny". - Nic na jego temat nie wiem. Nie ma ze mną nic wspólnego, nikt się ze mną nie kontaktował - dodał Terry Gilliam, odżegnując się od serialowej wersji "12 małp". - Jeśli miałoby powstać z tego coś dobrego, scenariusz powinni napisać David i Janet Peoples, którzy pracowali przy oryginalnym filmie.

Przypomnijmy, że za projekt odpowiedzialna jest stacja Syfy. Zdjęcia do 60-minutowego odcinka pilotażowego mają rozpocząć się już w listopadzie. Jego scenariusz napisali Terry Matalas i Travis Fickett ("Terra Nova", "Nikita"). Casting dopiero rusza.

d3760v5

Gilliam nie będzie w żaden sposób zaangażowany w realizację projektu. Przypomnijmy, że w jego dziele z 1995 roku zagrali Bruce Willis i Brad Pitt.

Głównym bohaterem opowieści był James Cole (Willis), przestępca wysłany w przeszłość w celu zgromadzenia informacji na temat wirusa, który zniszczył prawie całą populację Ziemi. Serial będzie poruszał zbliżone wątki.

d3760v5

Podziel się opinią

Share

d3760v5

d3760v5