Trwa ładowanie...
14-02-2017 11:49

Tom Cruise pogrążony w żałobie. Nie żyje matka aktora

Hollywoodzki gwiazdor pogrążył się w żałobie. Z informacji, do jakich dotarł amerykański serwis Radar Online, wynika, że nie żyje matka aktora. Mary Lee South miała 80 lat.

Tom Cruise pogrążony w żałobie. Nie żyje matka aktoraŹródło: Getty Images
d48op5h
d48op5h

Matka aktora od dłuższego czasu zmagała się z poważnymi dolegliwościami zdrowotnymi i poruszała się na wózku. Przed śmiercią Mary Lee South została przeniesiona z Los Angeles do znajdującego się w Clearwater ośrodka prowadzonego przez scjentologów. Odeszła we śnie.

Ostatnie zdjęcia matki Toma Cruisa obiegły amerykańskie tabloidy w maju zeszłego roku. Mary Lee South (na zdjęciu poniżej) została sfotografowana w Dniu Matki i, jak złośliwe zauważyły gazety, nie było przy niej słynnego syna.

Tom Cruise z Nicole Kidman, matką i ojczymem East News
Tom Cruise z Nicole Kidman, matką i ojczymem Źródło: East News

Z ustaleń Radar Online wynika, że 80-letnia matka gwiazdora zmarła na początku lutego, jednak informacja była trzymana w ścisłej tajemnicy. Wiadomo jedynie, że w ceremonii pogrzebowej przeprowadzonej w obrządku scjentologicznym uczestniczył 54-letni aktor oraz jego trzy siostry.

Mary Lee South rozwiozła się z ojcem Toma Cruisa w 1974 roku. Aktor wspominał go jako osobę porywczą, z którą rodzina nie mogła znaleźć wspólnego języka. Mężczyzna zmarł na raka w 1984 roku.

d48op5h
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d48op5h