Trwa ładowanie...
d2qo727
Aktualności

Tom Cruise pogrążony w żałobie. Nie żyje matka aktora

Hollywoodzki gwiazdor pogrążył się w żałobie. Z informacji, do jakich dotarł amerykański serwis Radar Online, wynika, że nie żyje matka aktora. Mary Lee South miała 80 lat.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Tom Cruise
Tom Cruise (Getty Images)
d2qo727

Matka aktora od dłuższego czasu zmagała się z poważnymi dolegliwościami zdrowotnymi i poruszała się na wózku. Przed śmiercią Mary Lee South została przeniesiona z Los Angeles do znajdującego się w Clearwater ośrodka prowadzonego przez scjentologów. Odeszła we śnie.

Ostatnie zdjęcia matki Toma Cruisa obiegły amerykańskie tabloidy w maju zeszłego roku. Mary Lee South (na zdjęciu poniżej) została sfotografowana w Dniu Matki i, jak złośliwe zauważyły gazety, nie było przy niej słynnego syna.

Tom Cruise z Nicole Kidman, matką i ojczymem East News
Tom Cruise z Nicole Kidman, matką i ojczymem

Z ustaleń Radar Online wynika, że 80-letnia matka gwiazdora zmarła na początku lutego, jednak informacja była trzymana w ścisłej tajemnicy. Wiadomo jedynie, że w ceremonii pogrzebowej przeprowadzonej w obrządku scjentologicznym uczestniczył 54-letni aktor oraz jego trzy siostry.

Mary Lee South rozwiozła się z ojcem Toma Cruisa w 1974 roku. Aktor wspominał go jako osobę porywczą, z którą rodzina nie mogła znaleźć wspólnego języka. Mężczyzna zmarł na raka w 1984 roku.

d2qo727

Podziel się opinią

Share

d2qo727

d2qo727