Trwa ładowanie...
23-11-2009 12:33

Tomasz Bagiński na filmowym festiwalu w Białymstoku

Tomasz Bagiński na filmowym festiwalu w Białymstoku
d1eqk58
d1eqk58

W dniach 3-6 grudnia 2009 roku w Białymstoku odbędzie się Międzynarodowy Festiwal Filmów Krótkometrażowych żubrOFFka 2009. Imprezie towarzyszyć będą ciekawe koncerty muzyczne.

3 grudnia o 21.00 w klubie Fama rozpocznie się występ gwiazdy wytwórni Ninja Tune - DJ-a Fooda. Bilety na ten wieczór kosztują 15 złotych w przedsprzedaży i 20 złotych w dniu imprezy.

Dzień później, również w Famie, zaprezentuje się polska formacja funkowa Łąki Łan. Start koncertu o 22.00, bilety 10 złotych.

5 grudnia Famę opanują zaś hiphopowi wirtuozi gramofonów. Gwiazdą wieczoru będzie amerykański DJ Rob Swift, związany niegdyś z formacją The X-Ecutioners. Za konsoletą zobaczymy też m.in. DJ-a Arkana z Łotwy i DJ-a ESDWa z Białegostoku. Bilet na ten wieczór będzie można nabyć za 20 złotych.

Pierwszego dnia imprezy zaprezentowany zostanie najnowszy obraz Tomasza Bagińskiego, "Kinematograf". Film znalazł się wśród 10, które mają szansę na nominacje do Oscara. Wyświetlane będą również niezależne produkcje z Litwy, Łotwy, Estonii, Ukrainy, Białorusi, Gruzji, Armenii, Rosji czy Słowacji.

Więcej informacji na temat festiwalu można znaleźć na oficjalnym profilu MySpace.

d1eqk58
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1eqk58