Trwa ładowanie...
d3qp3ts

Trick or Treat

Najnowsze informacje
4.5
(1 głos)
Oceń:
Share
d3qp3ts

Jak głosi legenda, Halloween to noc, kiedy zmarli wstają z grobów i swobodnie krążą wśród żywych w towarzystwie innych przerażających postaci. Rytuały związane z wigilią dnia Wszystkich Świętych (czyli All Hallows Eve) wymyślono po to, aby chronić ludzi przed niecnymi intrygami tych istot.

Mieszkańcy pewnego niewielkiego miasteczka mają się niedługo przekonać, że pewnych tradycji lepiej nie lekceważyć. Nic nie dzieje się tak, jak zwykle.

Dwoje ludzi na własnej skórze przekonuje się, czym grozi zdmuchnięcie latarni z dyni przed północą, cztery kobiety natykają się na miejscowym jarmarku na zamaskowanego nożownika, grupa nieznośnych dzieciaków przekracza granice i odkrywa straszliwą prawdę ukrytą w lokalnej legendzie, a zrzędliwego starego mnicha odwiedza dziwaczny osobnik zbierający słodycze, który ma z nim pewne rachunki do wyrównania. Przebrania i cukierki, zjawy i gobliny, potwory i totalny zamęt...

W tę najstraszniejszą noc w roku, którą najdziwniejsze stworzenia – zarówno w ludzkiej postaci, jak i nie – starają się przetrwać za wszelką cenę, nawet najbardziej niewinne sztuczki i psoty okazują się śmiertelnie niebezpieczne.

Trick or Treat
Tytuł oryginalny

Trick or Treat

Gatunek

dramat, horror, thriller

Kraj produkcji

USA

Rok produkcji

2007

Obsada

Podziel się opinią

Share
d3qp3ts

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3qp3ts
d3qp3ts
d3qp3ts