Trwa ładowanie...
Megafon.pl

''Trolle'': Justin Timberlake w duecie z Anną Kendrick

Muzyka łączy ludzi i trolle. Dowodem cover piosenki "True Colors" Cyndi Lauper w wykonaniu Justina Timberlake'a i Anny Kendrick.

Share
''Trolle'': Justin Timberlake w duecie z Anną Kendrick
Źródło: Materiały prasowe
d3qb9xn

Artyści wzięli udział w animacji "Trolle". Wokalista wciela się w marudę i pesymistę Brancha, a aktorka w optymistyczną, wesołą Poppy. Razem - i z pomocą muzyki - muszą stawić czoła wrogom trolli zwanym Bergenami.

Na potrzeby produkcji Timberlake i Kendrick nagrali przeróbkę piosenki "True Colors" Cyndi Lauper. Z ich interpretacją można zapoznać się w serwisie Spotify. Poniżej można przypomnieć sobie oryginał z 1986 roku.

W obsadzie znaleźli się także James Corden, Russell Brand, Gwen Stefani, GloZell Green, Kunal Nayyar, Ron Funches, Ron Funches, duet Icona Pop (Caroline Hjelt i Aino Jawo) oraz Meg DeAngelis.

d3qb9xn

Za reżyserię odpowiadają Mike Mitchell i Walt Dohrn. Polską premierę wyznaczono na 4 listopada 2016 roku.

Trolle to lalki z kolorowymi włosami, które szczególną popularność przeżywały w latach 60. Twórcą pierwszego trolla w 1959 roku był Duńczyk, Thomas Dam, którego nie stać było na prezent dla córki, wyrzeźbił jej więc trolla inspirując się skandynawskimi legendami.

Justin Timberlake karierę zaczynał z boysbandem 'N Sync. Solo zadebiutował w 2002 roku albumem "Justified". W 2006 ukazał się znakomicie przyjęty krążek "FutureSex/LoveSounds" promowany singlami "SexyBack" czy "What Goes Around... Comes Around". W 2014 roku Amerykanin wydał płyty "The 20/20 Experience" i "The 20/20 Experience - 2 of 2". Każdy z solowych longplayów Timberlake'a pokrył się w USA przynajmniej platyną.

Amerykanin ostatnio równolegle prowadzi karierę aktorską. Poza udziałem w animacji "Trolls", niedawno potwierdził, że zagra w nowym filmie Woody'ego Allena.

Anna Kendrick to gwiazda filmów z serii "Pitch Perfect", znana też z "Sagi: Zmierzch" czy dramatu "W chmurach", który zapewnił jej nominację do Oscara.

d3qb9xn

Podziel się opinią

Share
d3qb9xn
d3qb9xn