Trwa ładowanie...
d2gecll
Aktualności

TVP2: Szabłowska i Szewczyk od września znów razem

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
TVP2: Szabłowska i Szewczyk od września znów razem
d2gecll

Program 'Wideoteka dorosłego człowieka' powraca we wrześniu na antenę TVP2. Jego formuła będzie podobna do poprzedniej, ale nie zabraknie także nowych elementów.

W magazynie nadal gościć będą największe gwiazdy polskiej estrady z dawnych lat, które razem z prowadzącymi, Marią Szabłowska i Krzysztofem Szewczykiem, wspominać będą minione czasy, a także zaśpiewają na żywo. W programie prezentowane będą także archiwalne teledyski.

Nowością w jesiennej serii ma być natomiast obecność w studiu także młodych wykonawców muzycznych, którzy będą musieli zmierzyć się ze starymi przebojami gości programu. Producenci będą również chcieli, raz na jakiś czas, zaprosić do programu gwiazdy zagraniczne formatu np. Karela Gotta czy Demisa Roussosa.

d2gecll

"Wideoteka dorosłego człowieka" emitowana będzie w Dwójce co tydzień w piątki o godz. 19.00 już od 7 września br. Program nadawany będzie na żywo. Każdy odcinek 40 minut. Magazyn powróci na antenę TVP2 po rocznej nieobecności. "Wideoteka dorosłego człowieka" pojawiła się w Dwójce sześć lat temu. Latem zeszłego roku została usunięta z ramówki stacji przez zarząd TVP, którym kierował wówczas Bronisław Wildstein. Mówiło się wtedy, że powodem takiej decyzji był fakt, że program nawiązuje do czasów PRL-u.

d2gecll

Podziel się opinią

Share
d2gecll
d2gecll