Trwa ładowanie...
Megafon.pl
botoks film
oprac. Michał Nowak
17-10-2017 07:38

Tylko jeden film był w 2017 r. popularniejszy od "Botoksu". Nowy rekord filmu Vegi

Po trzecim tygodniu w kinach hit Patryka Vegi obejrzało 1,871 mln widzów. To najlepszy wynik polskiego filmu w 2017 r.

Share
Tylko jeden film był w 2017 r. popularniejszy od "Botoksu". Nowy rekord filmu VegiŹródło: Materiały prasowe
d4hcs5b

Po trzecim weekendzie w kinach film Patryka Vegi przegonił dotychczasowego lidera, czyli "Sztukę kochania". Zapewne już za kilka dni "Botoks" stanie się liderem także wśród wszystkich filmów, bo w tej chwili wyprzedza go już tylko animacja "Gru, Dru i Minionki" (1,946 mln widzów).

Hitowa produkcja Vegi zanotowała dotychczas najlepsze otwarcie 2017 r. i drugie najlepsze otwarcie w historii krajowego kina. A ponadto próg pierwszego miliona widzów przekroczyła dwa razy szybciej niż takie filmy, jak "Wołyń" i "Bogowie".

Zapytaliśmy Polaków, co sadzą o "Botoksie":

Szpital ukazany w "Botoksie" to nie fikcja z popularnych seriali czy folderów prywatnych sieci medycznych. To zakład pracy, gdzie codziennie wylewa się krew, pot i łzy. W jego murach splatają się losy czterech kobiet. Daniela (Olga Bołądź) pracę w służbie zdrowia zaczyna jako ratowniczka medyczna, jeżdżąc na akcje z bratem Darkiem (Tomasz Oświeciński).
Poddając się licznym zabiegom medycyny estetycznej, z brzydkiego kaczątka zmienia się w bezwzględną, odnoszącą sukcesy przedstawicielkę koncernu farmaceutycznego.

d4hcs5b

Magda (Katarzyna Warnke) jest ginekologiem położnikiem. Swoją renomę zbudowała jako etatowa specjalistka od aborcji. Gdy sama zachodzi w ciążę, jej konflikt z ordynatorem (Janusz Chabior) wchodzi w dramatyczną fazę i zwierzchnictwo szpitala próbuje pozbawić ją pracy.

Poukładany świat cenionej chirurg - Patrycji (Marieta Żukowska) rozsypuje się, gdy kobieta dowiaduje się o zdradzie męża. Podkopane poczucie wartości popycha ją w kierunku ginekologii estetycznej i kobiecego libido. Swoje odkrycia Patrycja chce sprawdzić w związku z metroseksualnym Michałem (Piotr Stramowski), który jest zaprzeczeniem mężczyzny.

Youtube.com
Źródło: Youtube.com

Beata (Agnieszka Dygant) to lekarka SOR-u, która w wypadku motocyklowym traci narzeczonego. Samotna kobieta uśmierza ból, uzależniając się od silnych leków opioidowych, które wykrada w szpitalu. Wówczas poznaje Marka (Sebastian Fabijański), sanitariusza, który ukrywa przed światem własny sekret.

Oświeciński broni roli w "Botoksie":

d4hcs5b
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4hcs5b
d4hcs5b