Trwa ładowanie...
d1dwud8

Udając gliniarzy

Najnowsze informacje
4.0
(1 głos)
Oceń:
1
d1dwud8

„Udając gliniarzy” to klasyczna komedia o kumplach-gliniarzach, tyle że główni bohaterowie nie są policjantami. Wkładają mundury na przebieraną imprezę i robią furorę, ale kiedy wpadają w tarapaty i muszą sobie poradzić z mafią i przekupnymi funkcjonariuszami, lewe odznaki okazują się mało pomocne. Udawani gliniarze stawiają czoło prawdziwym problemom.

Justin Miller (Damon Wayans Jr.) i Ryan O'Malley (Jake Johnson) przyjaźnią się od dziecka. Odkąd skończyli szkołę, ich życie stoi w miejscu. Justin pracuje w firmie, produkującej gry wideo, ale jego szef woli zrobić kolejną grę o zombie, niż zrealizować pomysł Justina o grze policyjnej. Kolei Ryan -dawna gwiazda drużyny futbolowej- nigdzie nie może zagrzać miejsca i chwyta się różnych zajęć. Jego największy sukces to udział w reklamie leku na opryszczkę.

Wszystko się zmienia, gdy koledzy idą na imprezę. Wkładają mundury policyjne użyte przez Justina podczas prezentacji pomysłu na grę. Kiedy się okazuje, że zostali zaproszeni na przyjęcie pod krawatem, a nie imprezę przebieraną, idą na miasto. Kobiety do nich lgną, rozrabiaki słuchają ich poleceń, a barmani dają im drinki na koszt firmy – wszystko dlatego, że biorą ich za policjantów. Ryan jest zachwycony, ale Justin się boi, że wpadną. Kiedy Ryan kupuje na eBayu radiowóz, koguta i skaner radiowy, maskarada się rozkręca.

Dzięki fałszywej odznace życie uczuciowe Justina nabiera rumieńców. Josie (Nina Dobrev), kelnerka z knajpy, w której często bywają, wreszcie zwróciła na niego uwagę. Niestety zrobił to też europejski mafioso Mossi Devic (James D'Arcy), który postanowił sprzątnąć kłopotliwych „gliniarzy”.

Prawdziwi policjanci też zwrócili uwagę na dwóch facetów, krążących po mieście radiowozem. Funkcjonariusz Segars (Rob Riggle) salutuje Ryanowi, widząc sierżanckie odznaczenie na jego mundurze, podczas gdy detektyw Brolin (Andy Garcia) zaczyna podejrzewać, że coś tu nie gra.

Justin i Ryan wplątują się w niebezpieczną sytuację i muszą stawić czoło przestępcom i skorumpowanym gliniarzom, Wyplątanie się z tego wszystkiego nie będzie łatwe...

Udając gliniarzy
Tytuł oryginalny

Let's Be Cops

Gatunek

komedia

Kraj produkcji

USA

Rok produkcji

2014

Data światowej premiery

24.10.2014

Czas trwania

104 min.

Obsada

Podziel się opinią

1

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1dwud8
d1dwud8
d1dwud8