Trwa ładowanie...
d1uaao0
Megafon.pl
Aktualności

Val Kilmer nie walczy z rakiem

Val Kilmer zaprzeczył, jakoby chorował na raka. Aktor przerwał tym samym milczenie na temat stanu zdrowia, o którym zagraniczne media spekulują od kilkunastu miesięcy. Przypomnijmy, że gwiazdor stronił w ostatnim czasie od dziennikarzy i drastycznie stracił na wadze.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Val Kilmer fot. Forum Film
Val Kilmer fot. Forum Film (Megafon.pl Materiały Prasowe)
d1uaao0

Informację przekazał kolega aktora po fachu, Michael Douglas. Gwiazdor "Nagiego instynktu" miał powiedzieć, że Val Kilmer cierpi na ten sam nowotwór języka, z którym on się zmagał. Okazuje się, że był źle poinformowany. Kilmer miał guz w gardle, ale lekarze z UCLA potwierdzili, że nie jest on złośliwy. - Nie mam żadnego raka - napisał na Facebooku.

- Mój język nadal jest opuchnięty i powoli przechodzę rehabilitację, ale mam się dobrze. Val Kilmer znany jest z filmów "Top Gun", "Willow", "Wyspa doktora Moreau", "Batman Forever" czy "Gorączka". Niedawno grał w serialu "Bogaci i rozpustni" czy obrazie "Tom Sawyer i Huckleberry Finn". Wystąpił także w teledysku Oneohtrix Point Never. 56-latek przyznał, że zrobił ostatnio 3 filmy, z których jeden wyreżyserował.

d1uaao0

Podziel się opinią

Share
d1uaao0
d1uaao0