Trwa ładowanie...
02-06-2006 19:03

Vin Diesel ponownie szybki i wściekły

Vin Diesel ponownie szybki i wściekły
d2jmo91
d2jmo91

Vin Diesel prowadzi rozmowy na temat swojego udziału w czwartej części 'Szybkich i wściekłych', pomimo że nie pojawił się w dwóch poprzednich produkcjach.

Aktor pojawił się na przyjęciu latynoskiego muzyka Dona Omara, gdzie wyznał, iż wystąpi w "Fast and the Furious 4". Zaproponował także gospodarzowi skomponowanie ścieżki dźwiękowej do obrazu.

Diesel prowadził wcześniej rozmowy na temat powrotu już w trzeciej części wraz z partnerującym mu w oryginalnym filmie Paulem Walkerem, jednak nie doszło wóczas do porozumienia, prawdopodobnie z powodów finansowych.

d2jmo91

Pierwszy film serii "Szybcy i wściekli" wszedł do kin w 2001 roku. Wystąpili w nim obok Diesela i Walkera także Michelle Rodriguez, Jordana Brewster i Matt Schulze. Produkcja zarobiła 142 miliony dolarów w amerykańskim box office. Dwa lata później powstał obraz "Za szybcy, za wściekli", gdzie z pierwotnej obsady pierwszoplanowej powrócił Walker. Część trzecia "Szybcy i wściekli: Tokyo Drift" w polskich kinach pojawi się w sierpniu, dwa miesiące po premierze światowej.

d2jmo91
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2jmo91