Walentynkowy hit z "Narzeczonego na niby" już w sieci. Oglądaj na WP Film [WIDEO]

Walentynkowy hit z "Narzeczonego na niby" już w sieci. Oglądaj na WP Film [WIDEO]

O ten miłosny utwór pytały setki internautów. Piosenka "Daj nam chwilę" z komedii romantycznej, "Narzeczony na niby", którą obejrzało niemal milion widzów, ma właśnie premierę w sieci.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
WP

W "Daj nam chwilę" autorstwa Igora Herbuta usłyszymy: zwycięzcę 6. edycji "The Voice of Poland"- Krzysztofa Iwaneczko i czołową prezenterkę telewizji Polsat - Paulinę Sykut- Jeżynę.

"Narzeczonego na niby" tworzy plejada polskich gwiazd. Na ekranie zobaczymy Julię Kamińską, Piotra Stramowskiego, Piotra Adamczyka, Mikołaja Roznerskiego, Tomka Karolaka, Barbarę Kurdej-Szatan, Dorotę Kolak, Krzysztofa Stelmaszyka, Andrzeja Grabowskiego, Ilonę Ostrowską, Ewę Kasprzyk, Janusza Chabiora, Paulinę Sykut - Jeżynę oraz Vienia.

WP

Bohaterowie filmu przekonają się czy małe, niewinne kłamstewko może wymknąć się spod kontroli i doprowadzić do totalnej katastrofy? A może dopiero jak wszystko się w życiu rozpada, możliwe staje się poukładanie wszystkiego od nowa? Karina (Julia Kamińska) próbuje z całych sił stworzyć pierwszy (tym razem) szczęśliwy związek. Niestety mężczyzna, któremu oddała swoje serce, wydaje się być bardziej zainteresowany sobą, niż nią. Pewnego dnia, jedno nieprzewidziane zdarzenie i jedno małe kłamstewko zamieni jej uporządkowane życie w prawdziwy emocjonalny rollercoster. Szybko okaże się też, że każdy z bohaterów ma tak naprawdę coś do ukrycia. Gdy prawda wyjdzie na jaw, wszyscy będą musieli zrobić w końcu porządek w swoich związkach i w swoich sercach.

Już w kinach!

Materiały prasowe
Podziel się
WP
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP