Trwa ładowanie...
dvqnzat
18-08-2006 13:54

Wałęsówna pozazdrościła Kwaśniewskiej

Share
dvqnzat

O Kryształową Kulę w czwartej edycji "Tańca z gwiazdami", hitowego programu TVN, zawalczy m.in. córka Lecha Wałęsy, 24-letnia Maria Wiktoria, która obecnie pełni funkcję osobistego sekretarza eksprezydenta.

Start najnowszej serii Tańca z gwiazdami zbliża się siedmiomilowymi krokami. Emisja pierwszego odcinka została zaplanowana na niedzielę, 10 września. Niestety, pełna lista uczestników programu wciąż trzymana jest w sekrecie. Zobacz galerię gwiazd z poprzednich edycji Jesteśmy na etapie dopinania wszystkich szczegółów i podpisywania kontraktów z uczestnikami programu informuje Joanna Górska z sekcji prasowej TVN. Ich nazwiska ogłosimy oficjalnie 22 sierpnia na specjalnie zwołanej konferencji prasowej. Wcześniej będzie to absolutnie niemożliwe.

Tymczasem po Internecie i kolorowych gazetach krążą kolejne listy z personaliami gwiazd, które zapragnęły sprawdzić się na parkiecie i podgrzać swoją popularność dzięki udziałowi w tanecznym show. To oczywiście tylko podsyca zainteresowanie samym programem.

Wszystko wskazuje na to, że jedną z uczestniczek czwartej serii "Tańca z gwiazdami" będzie Maria Wiktoria Wałęsówna, latorośl byłego prezydenta Lecha Wałęsy. Ona również zobowiązana jest do zachowania tajemnicy (w przeciwnym razie tak jak innym groziłyby jej poważne konsekwencje finansowe), więc nie może potwierdzić tej informacji.

Lecz jednocześnie jej nie dementuje. W każdym razie w czasie udziału w tegorocznej uroczystości rozdania Wiktorów, prestiżowych nagród w branży telewizyjnej, na której towarzyszyła swojemu tacie jako jego osobisty sekretarz, wyznała, że jest wielką fanką "Tańca z gwiazdami".

dvqnzat

"- Każdy odcinek oglądam z zapartym tchem wyznała wówczas Maria Wiktoria. A kibicuję Oli Kwaśniewskiej" - dodała bez ogródek, czym wprawiła dziennikarzy w osłupienie. Powód? Lech Wałęsa i Aleksander Kwaśniewski zawsze byli przeciwnikami politycznymi, choć ostatnio ich stosunki wyraźnie się ociepliły.

"- Marysia świetnie się rusza" - mówi dziennikarka, która od lat pisze o rodzinie Wałęsów. "Clubbing jest jej mocną stroną, uważa, że przez taniec można wyrazić całą siebie. Ale nigdy nie wywoływała skandali. Tak jak nie robiła tego jej starsza siostra Magda, której kontuzja kolana zniweczyła szanse na wielką karierę baletową".

dvqnzat
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dvqnzat
dvqnzat