Trwa ładowanie...

[wideo] ''Kowboje i obcy'' - cztery fragmenty filmu

Kowboje i obcy to adaptacja popularnego na zachodzie komiksu o tym samym tytule

[wideo] ''Kowboje i obcy'' - cztery fragmenty filmuŹródło: UIP
dz5wmad
dz5wmad

Amerykańska premiera Kowbojów i obcych już pod koniec lipca, kampania promocyjna filmu za oceanem trwa więc w najlepsze. Spragnionym westernu science-fiction widzom studio udostępniło cztery fragmenty filmu, które prezentujemy również w naszym serwisie. Polska premiera zaplanowana jest na 26 sierpnia.

Kowboje i obcy to adaptacja popularnego na zachodzie komiksu o tym samym tytule, autorstwa Scotta Mitchell Rosenberga. Jest rok 1873. Samotny rewolwerowiec Jake Lonergan ( Daniel Craig ) budzi się pewnego dnia z całkowitą amnezją, a jedyna wskazówka na temat jego przeszłości to tajemnicza bransoleta, którą nosi na ręce. Kiedy Jake trafia do miasta Absolution, dowiaduje się, że jest poszukiwanym przez wielu ludzi kryminalistą.

Lonerganem szczególnie interesuje się pułkownik Woodrow Dolarhyde ( Harrison Ford ), który żelazną ręką włada miasteczkiem. Ale Absolution czekają znacznie poważniejsze problemy, niż tyran u władzy - to tajemniczy najeźdźcy, którzy atakują miasto i porywają jego mieszkańców. Jedyną osobą, która może przeciwstawić się przeważającej sile lepiej uzbrojonych i bardziej zaawansowanych technologicznie obcych okazuje się Jake Lonergan. A wszystko za sprawą bransolety, która uaktywnia się z chwilą pierwszego ataku z kosmosu.

dz5wmad
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dz5wmad