Trwa ładowanie...
Megafon.pl
06-10-2016 07:30

Widzowie zadecydują o zestrzeleniu samolotu pasażerskiego

Wkrótce odbyć się ma premiera interaktywnego dramatu sądowego "The Verdict" w doborowej obsadzie. Widzowie zadecydują o finale historii.

Widzowie zadecydują o zestrzeleniu samolotu pasażerskiegoŹródło: Pixabay.com
d1dwud8
d1dwud8

Nietypowy film koncentruje się na tematyce związanej z terroryzmem. Widzowie - m.in. w Niemczech, Austrii, Słowacji, Szwajcarii i Czechach oraz innych krajach - zadecydują o tym, czy uzasadnione jest zestrzelenie samolotu pasażerskiego uprowadzonego w ramach samobójczej misji. Terroryści zmuszają pilota, aby skierował maszynę na wypełniony ludźmi stadion piłkarski. Tuż przed tragedią, wbrew rozkazom przełożonych, niemiecki pilot wojskowy zestrzeliwuje samolot. Ratuje tysiące ludzi na stadionie, ale zabija pasażerów. Teraz staje przed wymiarem sprawiedliwości.

Produkcja ma trwać 90 minut i zostanie pokazana jednocześnie w większości państw, do których będzie sprzedana. Za pomocą głosów (telefonicznych i SMS-owych) widzowie wpłyną na decyzję sądu: winny czy niewinny?

Za reżyserię odpowiada Lars Kraume. Producentem jest Oliver Berben. Pomysł powstał na podstawie sztuki "Terror" Ferdinanda von Schiracha.

W obsadzie znaleźli się Florian David Fitz ("Vincent chce nad morze"), Burghart Klaussner ("Biała wstążka"), Martina Gedeck ("Życie na podsłuchu") i Lars Eidinger ("Sils Maria").

d1dwud8
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1dwud8