Trwa ładowanie...
Megafon.pl

Widzowie zadecydują o zestrzeleniu samolotu pasażerskiego

Wkrótce odbyć się ma premiera interaktywnego dramatu sądowego "The Verdict" w doborowej obsadzie. Widzowie zadecydują o finale historii.

Share
Widzowie zadecydują o zestrzeleniu samolotu pasażerskiego
Źródło: Pixabay.com
d2lcgfc

Nietypowy film koncentruje się na tematyce związanej z terroryzmem. Widzowie - m.in. w Niemczech, Austrii, Słowacji, Szwajcarii i Czechach oraz innych krajach - zadecydują o tym, czy uzasadnione jest zestrzelenie samolotu pasażerskiego uprowadzonego w ramach samobójczej misji. Terroryści zmuszają pilota, aby skierował maszynę na wypełniony ludźmi stadion piłkarski. Tuż przed tragedią, wbrew rozkazom przełożonych, niemiecki pilot wojskowy zestrzeliwuje samolot. Ratuje tysiące ludzi na stadionie, ale zabija pasażerów. Teraz staje przed wymiarem sprawiedliwości.

Produkcja ma trwać 90 minut i zostanie pokazana jednocześnie w większości państw, do których będzie sprzedana. Za pomocą głosów (telefonicznych i SMS-owych) widzowie wpłyną na decyzję sądu: winny czy niewinny?

Za reżyserię odpowiada Lars Kraume. Producentem jest Oliver Berben. Pomysł powstał na podstawie sztuki "Terror" Ferdinanda von Schiracha.

W obsadzie znaleźli się Florian David Fitz ("Vincent chce nad morze"), Burghart Klaussner ("Biała wstążka"), Martina Gedeck ("Życie na podsłuchu") i Lars Eidinger ("Sils Maria").

d2lcgfc

Podziel się opinią

Share
d2lcgfc
d2lcgfc