Trwa ładowanie...

Wojciech Smarzowski terapeutycznie z Jerzym Radziwiłowiczem

Share
Wojciech Smarzowski terapeutycznie z Jerzym Radziwiłowiczem
d3ofjqm

Ruszyły zdjęcia do trzeciego sezonu serialu produkcji HBO "Bez tajemnic". Za kamerą pierwszego odcinka stanął Wojciech Smarzowski.

Pierwszym pacjentem Andrzeja Wolskiego (Jerzy Radziwiłowicz) będzie Jeremi (debiutant Adrian Zaremba), siedemnastolatek, który nie akceptuje siebie i rani wszystkich dookoła, w tym swoich adopcyjnych rodziców kochających go bezgranicznie i akceptujących wszystkie jego wybory. Jeremi rozpoczyna terapię z powodu nadpobudliwości, problemów w szkole i poczucia zagubienia. Terapia ma mu pomóc odnaleźć siebie i poradzić sobie z emocjami. Historię reżyseruje Wojciech Smarzowski, który jako pierwszy rozpoczął pracę na planie serialu.

- Dla mnie to ciekawa i nowa sytuacja, ponieważ pierwszy raz w życiu mogę kręcić jedną scenę aż przez dwa dni - komentuje Smarzowski. - A tak na poważnie, ten serial to świetna przygoda z dobrym tekstem i z dobrymi aktorami. Najważniejsze dla mnie jednak jest rzadkie w polskich serialach poczucie, że wszyscy spotykamy się na planie zdjęciowym w sensownej sprawie.

Już wkrótce rozpoczną się zdjęcia z udziałem Stanisławy Celińskiej w roli Janiny, pozornie zwykłej, choć niezbyt szczęśliwej starszej kobiety, która nie potrafi się odnaleźć po przeprowadzce z małego miasta do Warszawy. Dodatkowo jej sytuację komplikują trudne relacje z córką - w tej roli wystąpi Kinga Preis. Wątek terapii Janiny będzie reżyserowała Agnieszka Glińska.

- Cudownie, że możemy pokazać, że w wieku 65 lat można jeszcze zmienić kierunek, w jakim żegluje nasze życie - mówi reżyserka.
Premiera trzeciego sezonu "Bez tajemnic" planowana jest jesienią na antenie HBO. Nowy sezon będzie składał się z 35 odcinków, emitowanych od poniedziałku do piątku, przez 7 tygodni.

d3ofjqm

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3ofjqm
d3ofjqm