Trwa ładowanie...
d10tv5y

Wolkodaw: Ostatni z rodu Szarych Psów

Najnowsze informacje
2.9
(126 głosów)
Oceń:
1
d10tv5y

Najdroższy film kinematografii rosyjskiej, której budżet przekroczył 30 milionów dolarów. Superprodukcja fantasy, która została zakupiona już do ponad 30 krajów na świecie.

Skazano go na śmierć, ale siła charakteru i pragnienie zemsty pomogły mu przetrwać. Volkodav - ostatni potomek prastarego rodu „Szarych Psów” żyje myślą o zgładzeniu tych, którzy przed laty wymordowali jego rodzinę.

Będzie musiał zmierzyć się z mrocznymi siłami, które zaprowadzą go nad krawędź piekła. Prawdziwe wyzwanie ma jednak dopiero nadejść… Los każe mu ochraniać piękną Elenę, która ma poślubić młodego księcia.

Wojownik nawet nie podejrzewa, że sam jest tropiony przez swego największego wroga... i że zło może przybrać najmniej przewidywalną postać.

Volkodav to bohater serii bestsellerowych powieści Marii Siemionowej, której pierwszy tom opublikowano w 1995 roku. Książka nie tylko podbiła serca czytelników, ale przyczyniła się do powstania nowego gatunku literackiego - słowiańskiego fantasy.

Po sukcesie pierwszego tomu na rynku ukazały się kolejne, które sprzedały się w nakładzie blisko 2 milionów egzemplarzy.

Wolkodaw: Ostatni z rodu Szarych Psów
Tytuł oryginalny

Volkodav iz roda serykh psov

Gatunek

fantasy

Kraj produkcji

Rosja

Rok produkcji

2006

Data światowej premiery

13.07.2007

Czas trwania

136 min.

Obsada

Podziel się opinią

1

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d10tv5y
d10tv5y
d10tv5y