Trwa ładowanie...
d1rq4gu

Wspólna tajemnica

Najnowsze informacje
Oceń jako pierwszy:
Wspólna tajemnica to dramat obyczajowy. Spełniona i kochająca się rodzina McIntoschów nie potrzebuje już niczego do szczęścia. Jeden feralny wieczór, jedna zła decyzja, powoduje przerwanie sielanki i sprowadzenie tragedii na świeżo upieczoną rodzinę.
d1rq4gu
1
film.wp
Źródło: film.wp

Wspólna tajemnica - prolog

Bob (David Cubitt) i Katy (Kim Raver, znana z ról w serialowych: 24 godziny, Chirurdzy, Szminka w wielkim mieście) McIntoschowie, główni bohaterowie Wspólnej tajemnicy, tworzą wspaniałą, kochającą się parę. Wiodą spokojny żywot w małym mieście, gdzie niczego im do szczęścia praktycznie nie brakuje. On cieszy się uznaniem wśród ludzi i w miejscu pracy, jest cenionym prawnikiem, a ona jest opiekunką ogniska domowego. Niedawno przywitali na świecie bliźniaki, które jeszcze bardziej scementowały ich związek, od teraz są pełną rodziną. Ich wielkie szczęście zostało nagle przerwane, przez wydarzenia w sylwestrową noc.

Wspólna tajemnica - fabuła

Grupa nastolatków jest bardzo hałaśliwa, głośno się bawią, a ich zachowanie nie świadczy o tym, że mają zaraz skończyć, albo przynajmniej uciszyć się. Cała sytuacja bardzo dokucza rodzinie McIntoschów. Bob, zazwyczaj spokojny i rozważny, nie wytrzymuje tej samowolki młodzieży i postanawia zainterweniować. Mężczyzna grzecznie tłumaczy swoje racje, lecz, nie z jego winy, między nim, a nastolatkami wywiązuje się ostra awantura, w następstwie której Bob ponosi śmierć. Policja wszczyna śledztwo, które kończy się fiaskiem – sprawcy zbrodni ciągle są nieujęci.

Wspólna tajemnica - zawiązanie akcji

Nastolatkowie, odpowiedzialni za śmierć Boba są wystraszeni i przerażeni możliwością spędzenia reszty życia w więzieniu, ale mimo to, podczas powtarzających się przesłuchań policji, nie chcą odstąpić od starannie wymyślonego alibi. Sprawa rośnie w rangę, a media w całych Stanach przedstawiają sprawę zbrodni na prawniku i ojcu rodziny. Katy jest zdruzgotana brakiem postępów w kierunku rozwikłania sprawy i niemożnością złapania sprawców.

Ponadto, dowiaduje się, że w wyniku zawarcia tajnego paktu między pewnymi ludźmi, sprawę śmierci jej męża przejmuje detektyw Paul Jackson (Greg Grunberg, znany z takich filmów jak: Seksterapia, Człowiek widmo, Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy, Mission Impossible III). Wdowa musi sama dociec, kto zabił jej męża. Szybko jednak zauważa dziwne zachowanie mieszkańców miasta w sprawie zabójstwa. Wszyscy nabierają wody w usta.

Wspólna tajemnica
Tytuł oryginalny

Bond of Silence

Gatunek

dramat

Kraj produkcji

USA

Rok produkcji

2010

Data światowej premiery

23.08.2010

Czas trwania

98 min.

Reżyser
Muzyka
Scenarzysta
Obsada
d1rq4gu

Podziel się opinią

1

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1rq4gu
d1rq4gu
d1rq4gu