Trwa ładowanie...
d4jtgst

Wspólna tajemnica

Najnowsze informacje
Oceń jako pierwszy:
Wspólna tajemnica to dramat obyczajowy. Spełniona i kochająca się rodzina McIntoschów nie potrzebuje już niczego do szczęścia. Jeden feralny wieczór, jedna zła decyzja, powoduje przerwanie sielanki i sprowadzenie tragedii na świeżo upieczoną rodzinę.
d4jtgst
1
film.wp
Źródło: film.wp

Wspólna tajemnica - prolog

Bob (David Cubitt) i Katy (Kim Raver, znana z ról w serialowych: 24 godziny, Chirurdzy, Szminka w wielkim mieście) McIntoschowie, główni bohaterowie Wspólnej tajemnicy, tworzą wspaniałą, kochającą się parę. Wiodą spokojny żywot w małym mieście, gdzie niczego im do szczęścia praktycznie nie brakuje. On cieszy się uznaniem wśród ludzi i w miejscu pracy, jest cenionym prawnikiem, a ona jest opiekunką ogniska domowego. Niedawno przywitali na świecie bliźniaki, które jeszcze bardziej scementowały ich związek, od teraz są pełną rodziną. Ich wielkie szczęście zostało nagle przerwane, przez wydarzenia w sylwestrową noc.

Wspólna tajemnica - fabuła

Grupa nastolatków jest bardzo hałaśliwa, głośno się bawią, a ich zachowanie nie świadczy o tym, że mają zaraz skończyć, albo przynajmniej uciszyć się. Cała sytuacja bardzo dokucza rodzinie McIntoschów. Bob, zazwyczaj spokojny i rozważny, nie wytrzymuje tej samowolki młodzieży i postanawia zainterweniować. Mężczyzna grzecznie tłumaczy swoje racje, lecz, nie z jego winy, między nim, a nastolatkami wywiązuje się ostra awantura, w następstwie której Bob ponosi śmierć. Policja wszczyna śledztwo, które kończy się fiaskiem – sprawcy zbrodni ciągle są nieujęci.

Wspólna tajemnica - zawiązanie akcji

Nastolatkowie, odpowiedzialni za śmierć Boba są wystraszeni i przerażeni możliwością spędzenia reszty życia w więzieniu, ale mimo to, podczas powtarzających się przesłuchań policji, nie chcą odstąpić od starannie wymyślonego alibi. Sprawa rośnie w rangę, a media w całych Stanach przedstawiają sprawę zbrodni na prawniku i ojcu rodziny. Katy jest zdruzgotana brakiem postępów w kierunku rozwikłania sprawy i niemożnością złapania sprawców.

Ponadto, dowiaduje się, że w wyniku zawarcia tajnego paktu między pewnymi ludźmi, sprawę śmierci jej męża przejmuje detektyw Paul Jackson (Greg Grunberg, znany z takich filmów jak: Seksterapia, Człowiek widmo, Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy, Mission Impossible III). Wdowa musi sama dociec, kto zabił jej męża. Szybko jednak zauważa dziwne zachowanie mieszkańców miasta w sprawie zabójstwa. Wszyscy nabierają wody w usta.

Wspólna tajemnica
Tytuł oryginalny

Bond of Silence

Gatunek

dramat

Kraj produkcji

USA

Rok produkcji

2010

Data światowej premiery

23.08.2010

Czas trwania

98 min.

Reżyser
Muzyka
Scenarzysta
Obsada

Podziel się opinią

1

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4jtgst
d4jtgst
d4jtgst