Trwa ładowanie...
d1i64qs
d1i64qs

Z miłości do Nancy

Najnowsze informacje
Oceń jako pierwszy:
Film "Z miłości do Nancy" to dramatyczna historia młodej dziewczyny, której życie i relacje z rodziną stanęły pod znakiem zapytania pod wpływem choroby.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Z miłości do Nancy" to film o anoreksji Youtube.com - stopklatki

Z miłości do Nancy – zarys fabuły

Główną bohaterką filmu "Z miłości do Nancy" jest tytułowa Nancy. Dziewczyna jest już dorosła, skończyła szkołę średnią i wyrusza do innego miasta, aby rozpocząć studia i niezależne życie. Wszystko jednak zmienia się, gdy na jaw wychodzi jej poważne zaburzenie odżywiania. Chcąc ratować córkę, rodzice wnoszą do sądu sprawę o przyznanie praw rodzicielskich do dorosłej Nancy. Dzięki temu może stać się możliwe jej przymusowe skierowanie na leczenie. W rodzinnym domu dziewczyny zaczyna się prawdziwy dramat.

Cały film "Z miłości do Nancy" zbudowany jest na solidnych, merytorycznie poprawnych argumentach, za co obraz jest najbardziej chwalony.

Z miłości do Nancy – ciekawostki

  • W obsadzie filmu "Z miłości do Nancy" znalazła się Tracey Gold, która wcieliła się w postać głównej bohaterki. Również aktorka w życiu zmagała się z anoreksją. Podczas kręcenia filmu nadal znajdowała się pod okiem lekarzy.
  • Zdjęcia do filmu powstały w Vancouver, w Kanadzie.

Zobacz inne najlepsze filmy o anoreksji.

Z miłości do Nancy
Tytuł oryginalny

For the Love of Nancy

Gatunek

dramat

Kraj produkcji

Stany Zjednoczone

Rok produkcji

1994

Data światowej premiery

02.10.1994

Czas trwania

100 min.

Reżyser
Scenarzysta
Obsada

Podziel się opinią

Share
d1i64qs
d1i64qs
d1i64qs
d1i64qs