Trwa ładowanie...
festiwal
17-03-2014 13:11

Zgłoś film na 39. Festiwal Filmowy w Gdyni

Share
Zgłoś film na 39. Festiwal Filmowy w GdyniŹródło: K. Mystkowski/KFP
d22zehf

Rozpoczyna się nabór do Konkursu Głównego, Konkursu Młodego Kina oraz Panoramy Polskiego Kina 39. Festiwalu Filmowego w Gdyni, który odbędzie się w dniach 15 - 20 września 2014 roku.

Do Konkursu Głównego Festiwalu mogą być zgłoszone długometrażowe filmy fabularne wyprodukowane w Polsce od 1 września 2013 r. do 31 sierpnia 2014 r. Filmy wybrane w wyniku selekcji powalczą w Konkursie Głównym o Wielką Nagrodę FFG Złote Lwy oraz inne nagrody regulaminowe.

Do Konkursu Młodego Kina mogą być zgłoszone etiudy fabularne i filmy dyplomowe młodych twórców – uczniów i absolwentów polskich szkół filmowych i artystycznych, wyprodukowane w Polsce od 1 września 2013 r. do 31 sierpnia 2014 r. W Konkursie Młodego Kina Jury przyznaje nagrodę za najlepszy film oraz nagrodę specjalną.

Do Panoramy Polskiego Kina mogą być zgłoszone długometrażowe filmy fabularne wyprodukowane w Polsce od 1 września 2013 r. do 31 sierpnia 2014 r. Filmy prezentowane w tej sekcji walczą o nagrodę publiczności.

d22zehf

Wypełniony komputerowo formularz zgłoszenia filmu do udziału w Festiwalu należy wydrukować i wysłać pocztą na adres Pomorskiej Fundacji Filmowej w Gdyni. Do zgłoszenia należy dołączyć:

- 15 egzemplarzy płyt DVD ze zgłaszanym filmem;

- materiały w formie elektronicznej: krótkie streszczenie filmu, notę biograficzną reżysera, zdjęcie reżysera, co najmniej 3 fotosy z filmu oraz pełną czołówkę/tyłówkę.

Ostateczny termin nadsyłania zgłoszeń do Konkursu Głównego i Panoramy upływa 31 maja br.

Ostateczny termin nadsyłania zgłoszeń do Konkursu Młodego Kina upływa 15 maja br.

Szczegółowe informacje - http://www.fpff.pl

d22zehf
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d22zehf
d22zehf