Trwa ładowanie...
d1v536u

Zimne światło dnia

Najnowsze informacje
Oceń jako pierwszy:
1
d1v536u

"The Cold Light of Day" to amerykański dreszczowiec z 2012 roku z Bruce'em Willisem i Henrym Cavillem w rolach głównych. Reżyserią obrazu zajął się Mabrouk El Mechri. Za scenariusz odpowiedzialny jest Richard Price. Produkują Trevor Macy i Marc D. Evans. Muzykę do obrazu skomponował Lucas Vidal.

Film "The Cold Light of Day" przedstawia historię maklera z Wall Street, który wyjeżdża z rodziną na wakacje do Hiszpanii. Kiedy żona i dzieci bohatera zostają porwani, mężczyzna odkrywa, że został uwikłany w rządowy spisek. Aby ocalić najbliższych, makler musi odkryć pewną mroczną tajemnicę.

W roli głównej zobaczymy Henry'ego Cavilla, którego zobaczymy wkrótce w roli Supermana. Bruce Willis zagrał ojca głównego bohatera. W filmie pojawiła się także Sigourney Weaver, która wciela się w filmowy czarny charakter. Oprócz nich w filmie zagrali: Caroline Goodall, Rafi Gavron jako Jose, Óscar Jaenada, Lolo Herrero – Reynaldo, Mark Ullod – Vicente, Emma Hamilton – Dara, Joseph Mawle – Gorman, Michael Budd – Esmael.

Podziel się opinią

1

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1v536u
d1v536u
d1v536u