Trwa ładowanie...
d4abvfz

Złe psy

Najnowsze informacje
3.0
(1 głos)
Oceń:
"Złe psy" to amerykański thriller o policjancie, który wiedziony żądzą zemsty, nie powstrzyma się przed niczym, aby wymierzyć sprawiedliwość nieprzyjaciołom.
d4abvfz
2
Youtube.com - stopklatki
Źródło: Youtube.com - stopklatki, fot: ONE Media

Złe psy – zarys fabuły

Danny Gallagher, główny bohater filmu "Złe psy" jest detektywem w wydziale walki z narkotykami. Pewnego wieczoru w akcji ginie jego partner, a prywatnie przyjaciel. Za jego śmierć zostaje posądzony i niesłusznie skazany właśnie Gallagher. Po odsiadce wyroku policjant postanawia dowiedzieć się, co stało się feralnego wieczoru i kto stał za wrobieniem go w zabójstwo. Nie cofnie się też przed niczym, aby wymierzyć sprawiedliwość.

Danny prosi o pomoc swojego przyjaciela, a dawniej mentora, emerytowanego policjanta wyspecjalizowanego w walce z korupcją, Jimmy'ego Murthę. Razem mają szansę powodzenia, jednak na ich drodze staje Rebecca, agentka rządowa. Danny nie jest pewien, czy kobieta jest jego sprzymierzeńcem, czy wrogiem.

Film "Złe psy" to wciągające kino akcji, w którym gra toczy się o honor i sprawiedliwość. Dużym zaskoczeniem w obsadzie "Złych psów" jest Sofia Vergara, która dotąd znana była ze swoich świetnych ról komediowych.

Złe psy – ciekawostki

  • Odtwórczyni roli Rebecki, Sofia Vergara, przyznała w jednym z wywiadów, że scena z Karlem Urbanem pod prysznicem była pierwszą sceną rozbieraną w karierze aktorki.
  • W filmie "Złe psy" występuje syn Karla Urbana, Indy Urban, który wcielił się w postać syna Dougie'ego.
Złe psy
Tytuł oryginalny

Bent

Gatunek

thriller, film sensacyjny

Kraj produkcji

Stany Zjednoczone, Hiszpania

Rok produkcji

2018

Data światowej premiery

09.03.2018

Data polskiej premiery

20.04.2018

Czas trwania

96 min.

Obsada

Podziel się opinią

2

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4abvfz
d4abvfz
d4abvfz