ycipk-1olvvf
ycipk-1olvvf

Złe psy - Najnowsze informacje

Trwa ładowanie...
"Złe psy" to amerykański thriller o policjancie, który wiedziony żądzą zemsty, nie powstrzyma się przed niczym, aby wymierzyć sprawiedliwość nieprzyjaciołom.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
ycipk-1olvvf
"Złe psy" to dobre kino akcji Youtube.com - stopklatki
Podziel się

Złe psy – zarys fabuły

Danny Gallagher, główny bohater filmu "Złe psy" jest detektywem w wydziale walki z narkotykami. Pewnego wieczoru w akcji ginie jego partner, a prywatnie przyjaciel. Za jego śmierć zostaje posądzony i niesłusznie skazany właśnie Gallagher. Po odsiadce wyroku policjant postanawia dowiedzieć się, co stało się feralnego wieczoru i kto stał za wrobieniem go w zabójstwo. Nie cofnie się też przed niczym, aby wymierzyć sprawiedliwość.

Danny prosi o pomoc swojego przyjaciela, a dawniej mentora, emerytowanego policjanta wyspecjalizowanego w walce z korupcją, Jimmy'ego Murthę. Razem mają szansę powodzenia, jednak na ich drodze staje Rebecca, agentka rządowa. Danny nie jest pewien, czy kobieta jest jego sprzymierzeńcem, czy wrogiem.

ycipk-1olvvf

Film "Złe psy" to wciągające kino akcji, w którym gra toczy się o honor i sprawiedliwość. Dużym zaskoczeniem w obsadzie "Złych psów" jest Sofia Vergara, która dotąd znana była ze swoich świetnych ról komediowych.

Złe psy – ciekawostki

  • Odtwórczyni roli Rebecki, Sofia Vergara, przyznała w jednym z wywiadów, że scena z Karlem Urbanem pod prysznicem była pierwszą sceną rozbieraną w karierze aktorki.
  • W filmie "Złe psy" występuje syn Karla Urbana, Indy Urban, który wcielił się w postać syna Dougie'ego.

Zobacz inne najlepsze filmy o policji 2018 roku.

ycipk-1olvvf
Tytuł oryginalny

Bent

Gatunek

thriller, film sensacyjny

Kraj produkcji

Stany Zjednoczone, Hiszpania

Rok produkcji

2018

Data światowej premiery

09.03.2018

Data polskiej premiery

20.04.2018

Czas trwania

96 min.

Obsada
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
ycipk-1olvvf
ycipk-1olvvf
ycipk-1olvvf