Trwa ładowanie...

Zmiany programowe w TVP

Share
Zmiany programowe w TVP
d4cgz7z

Wraz z nadejściem nowego prezesa w TVP szykują się zmiany. Z nieoficjalnych informacji wynika, iż z wizji mogą zostać zdjęte programy "Podróże z żartem" i "Mój pierwszy raz".

Telewizja nie wydała jeszcze żadnego oficjalnego oświadczenia.

d4cgz7z

"- Nie wiem, co dalej będzie z programem "Podróże z żartem" - mówi Marcin Prokop, jeden z prowadzących, i dodaje, iż do końca serii emitowanej do wakacji ma jeszcze dwa odcinki do nagrania.

"- O tym, co będzie dalej, nie wiemy. Mamy słowne zapewnienie od dyrekcji stacji, że umowa na kolejne odcinki będzie podpisana, ale pewność będziemy mieli dopiero wtedy, gdy zobaczymy program na antenie" - podkreśla.

Kolejną osobą, która nie ma pewności co do losów swojego programu - "Mój pierwszy raz" jest Jerzy Kryszak.

"- Nie mam pojęcia, co dalej z programem, bo takie ustalenia zawsze odbywają się za plecami zainteresowanych. Ustalenia, podpisywanie umów, decyzje programowe to zawsze odbywa się poza wiedzą prowadzących" - stwierdza aktor.

Bernadetta Bieszczanin, szefowa rozrywki w TVP 2, dopytywana przez dziennikarzy o dalsze losy "Podróży z żartem" i "Mojego pierwszego razu" odpowiada jedynie, iż trwają rozmowy dotyczące jesiennej ramówki.

"- Prawdą jest, że umowy na te dwa programy nie zostały jeszcze podpisane" - stwierdza.

d4cgz7z

Podziel się opinią

Share
d4cgz7z
d4cgz7z