Trwa ładowanie...
dr5k1f2

Zwyczajna przysługa

Najnowsze informacje
Oceń jako pierwszy:
"Zwyczajna przysługa" to film łączący kilka gatunków filmowych, od kryminału, przez dramat, po komedię. Ukazuje losy dwóch przyjaciółek, z których jedna znika w tajemniczych okolicznościach.
dr5k1f2
1
Youtube.com - stopklatki
Źródło: Youtube.com - stopklatki, fot: Lionsgate Movies

Zwyczajna przysługa – zarys fabuły

Stephanie (grana przez Annę Kendrick) jest naiwną, spokojną i poukładaną mamą kilkuletniego chłopca. Nie podejmuje ryzyka i boi się niespodzianek. Pewnego dnia w szkole syna poznaje niesamowitą matkę innego ucznia, Emily (w tej roli Blake Lively). Kobieta robi na niej wrażenie. Jest odważna, pewna siebie i ogólnie skazana na sukces. Stephanie i Emily zaprzyjaźniają się i spędzają ze sobą coraz więcej czasu.

Pewnego dnia Stephanie odbiera od przyjaciółki telefon z prośbą o odebranie jej syna ze szkoły. Kobieta chętnie się zgadza. Niepokój zaczyna budzić w niej jednak fakt, że Emily nie zjawia się po chłopca przez kilka kolejnych dni. Stephanie postanawia rozpocząć własne śledztwo, podczas którego dowiaduje się, jak mało dotychczas wiedziała o swojej przyjaciółce.

Zwyczajna przysługa – ciekawostki

  • Scenariusz do filmu "Zwyczajna przysługa" powstał na podstawie powieści o tym samym tytule autorstwa Darcey Bell. Książka "Zwyczajna przysługa" została opublikowana w 2017 roku przez Harper, wydawnictwo należące do grupy HarperCollins. Nie doczekała się jeszcze tłumaczenia na język polski.
  • Zdjęcia do filmu „Zwyczajna przysługa” zostały zrealizowane w Kanadzie, w miejscowościach Unionville i Mississauga.
Zwyczajna przysługa
Tytuł oryginalny

A simple favor

Gatunek

kryminał, dramat

Kraj produkcji

Stany Zjednoczone

Rok produkcji

2018

Data światowej premiery

13.09.2018

Data polskiej premiery

19.10.2018

Czas trwania

117 min.

Reżyser
Muzyka
Scenarzysta
Operator
Obsada

Podziel się opinią

1

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dr5k1f2
dr5k1f2
dr5k1f2