ycipk-3is293
ycipk-3is293

Zwyczajna przysługa - Najnowsze informacje

Trwa ładowanie...
"Zwyczajna przysługa" to film łączący kilka gatunków filmowych, od kryminału, przez dramat, po komedię. Ukazuje losy dwóch przyjaciółek, z których jedna znika w tajemniczych okolicznościach.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
ycipk-3is293
"Zwyczajna przysługa" kryje w sobie zagadkę Youtube.com - stopklatki
Podziel się

Zwyczajna przysługa – zarys fabuły

Stephanie (grana przez Annę Kendrick) jest naiwną, spokojną i poukładaną mamą kilkuletniego chłopca. Nie podejmuje ryzyka i boi się niespodzianek. Pewnego dnia w szkole syna poznaje niesamowitą matkę innego ucznia, Emily (w tej roli Blake Lively). Kobieta robi na niej wrażenie. Jest odważna, pewna siebie i ogólnie skazana na sukces. Stephanie i Emily zaprzyjaźniają się i spędzają ze sobą coraz więcej czasu.

Pewnego dnia Stephanie odbiera od przyjaciółki telefon z prośbą o odebranie jej syna ze szkoły. Kobieta chętnie się zgadza. Niepokój zaczyna budzić w niej jednak fakt, że Emily nie zjawia się po chłopca przez kilka kolejnych dni. Stephanie postanawia rozpocząć własne śledztwo, podczas którego dowiaduje się, jak mało dotychczas wiedziała o swojej przyjaciółce.

ycipk-3is293

Zwyczajna przysługa – ciekawostki

  • Scenariusz do filmu "Zwyczajna przysługa" powstał na podstawie powieści o tym samym tytule autorstwa Darcey Bell. Książka "Zwyczajna przysługa" została opublikowana w 2017 roku przez Harper, wydawnictwo należące do grupy HarperCollins. Nie doczekała się jeszcze tłumaczenia na język polski.
  • Zdjęcia do filmu „Zwyczajna przysługa” zostały zrealizowane w Kanadzie, w miejscowościach Unionville i Mississauga.

Zobacz więcej najlepszych filmów nowości 2018.

Tytuł oryginalny

A simple favor

Gatunek

kryminał, dramat

Kraj produkcji

Stany Zjednoczone

Rok produkcji

2018

Data światowej premiery

13.09.2018

Data polskiej premiery

19.10.2018

Czas trwania

117 min.

Reżyser
Muzyka
Scenarzysta
Operator
Obsada
ycipk-3is293
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
ycipk-3is293
ycipk-3is293