Trwa ładowanie...
d3mmgt9

Życie to jest to

Najnowsze informacje
3.2
(22 głosy)
Oceń:
d3mmgt9

Kolejna zwariowana komedia twórcy "Hiszpańskiego cyrku" - mistrza czarnego humoru, brawurowej satyry i zjadliwej ironii.

Tym razem Álex de la Iglesia bierze na warsztat medialny cyrk i pragnienie sławy, opowiadając historię Roberto - speca od marketingu i autora powszechnie znanego hasła reklamowego Coca-Coli sprzed lat.

Dziś jednak nikt o tym nie pamięta, a sfrustrowanego Roberto nikt nie chce zatrudnić. Szansa na zmianę złej passy pojawia się, gdy mężczyzna spada z rusztowania w ruinach rzymskiego amfiteatru w Kartagenie. Zawieszony pomiędzy życiem a śmiercią, z prętem wbitym w głowę, staje się natychmiast pożywką dla dziennikarzy, podczas gdy ekipy ratunkowe głowią się, jak go uwolnić.

Zdesperowany Roberto postanawia wykorzystać sytuację: zatrudnia agenta, by zbić fortunę na ekskluzywnych wywiadach i zapewnić rodzinie lepszą przyszłość.

Intrydze sprzeciwia się jego kochająca żona (nominowana do Nagrody Goya Salma Hayek), podczas gdy żądny sukcesu agent dochodzi do wniosku, że uratowanie jego klienta to koniec lukratywnego biznesu...

Życie to jest to
Tytuł oryginalny

Chispa de la vida, La

Gatunek

dramat

Kraj produkcji

Hiszpania

Rok produkcji

2012

Data światowej premiery

13.04.2012

Czas trwania

98 min.

Obsada

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3mmgt9
d3mmgt9
d3mmgt9