search
repertuar kin
Wpisz nazwę miasta:
Repertuar kin

Ostatnie aktywności

dodaj informacje o filmie

Zaloguj się, by dodać informację o filmie.
Jeśli nie masz jeszcze konta - załóż je.


OK

dodaj do swojego filmozbioru

Zaloguj się, by dodać film lub serial do filmozbioru.
Jeśli nie masz jeszcze konta - załóż je.


OK
Premiera 08 listopada 2013 | komedia, obyczajowy | 120 min | Polska
Za mała liczba głosów.
Nie oceniliśmy tego filmu.
zaloguj się, aby sprawdzić rekomendacje
Twoja ocena:  0/10

Nowy obraz twórcy kinowych przebojów „U Pana Boga za piecem” i „U Pana Boga w ogródku”, to pełna ciepła i humoru opowieść o młodości, przyjaźni i miłości w czasach, gdy człowiek stawiał pierwsze kroki na Księżycu, na ulicach stały saturatory, tranzystory pulsowały rock'n'rollem, a szczytem marzeń każdego krajowego fana motoryzacji był Fiat 125p. Filmowa podróż do lat sześćdziesiątych, barwnej epoki „dzieci kwiatów”, hipisów i bigbitu, uwodzi doborową obsadą, rozmachem scenograficznym oraz ścieżką dźwiękową, na której znalazło się ponad 40 przebojów takich wykonawców, jak The Animals, The Box Tops, The Turtles, The Fox, Mira Kubasińska i Breakout, Skaldowie, Alibababki, ABC i Halina Frąckowiak. Rok 1969. Fascynujący się lotnictwem Adam (Filip Pławiak) zostaje powołany do wojska. Jednak, ku własnemu rozczarowaniu, dostaje przydział do służby w… Marynarce Wojennej. Z Antkiem (Mateusz Kościukiewicz), starszym bratem, wyruszają nad morze. Podczas kilkudniowej podróży przez Polskę odwiedzają starych znajomych i zawierają nowe znajomości. Antek - niepoprawny podrywacz i król nocnych lokali - chce przygotować nieśmiałego brata do życia. Jednak spotkanie z piękną i tajemniczą kobietą (Anna Przybylska) wywoła mnóstwo komplikacji w życiu Adama, inicjując serię zaskakujących wydarzeń.


Współautorami tej strony są użytkownicy:

krystofel7

''Houston, mamy (duży) problem'' - Katarzyna Kasperska

ocenaocenaocenaocenaocenaocenaocenaocenaocenaocena
06 listopada 2013 14:17

"Bilet na księżyc" ma w sobie niewiele uroku. Oprócz nostalgicznych zdjęć, których mistrzem jest Michał Englert, wyeksponowanej do granic możliwości ścieżki dźwiękowej, która prezentuje największe szlagiery PRL-owskiej Polski oraz świetnych aktorskich epizodów, film okazał się być długą i męczącą podróżą po świecie wykreowanym przez umysł Jacka Bromskiego. Wielka szkoda, że niekiedy polskie kino drogi potrafi wywołać chorobę lokomocyjną u widzów.Opinie (4)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

0
0
~ajem 2015-11-01 (04:07) 9 miesięcy 29 dni 8 godzin i 42 minuty temu

Obejrzałem kilkanaście minut tego filmu i dalej nie miałem ochoty. Wulgaryzmy aż rażą. W tamtych latach przeklinali tylko nieliczni -więc to głupi wymysł twórców tego "dzieła" aby to eksponować. Czy naprawdę tak trudno zrobić ciekawy film bez bluzgów? Dla polskich reżyserów widocznie tak. Cienizna artystyczna i promocja chamstwa.

odpowiedz

2
1
~arek123 2013-11-15 (09:22) 2 lata 9 miesięcy 15 dni 3 godziny i 27 minut temu

Pomysl na film niezly, jednak wykonaniekiepskie. Wiele wpadek na detalach. Film przedstawia 1968 rok, a niektore elementy scenografii z lat 70-tych, a nawet 90-tych (maszynka ktora goli sie Adam, wlacznik swiatla, czy panele w hotelu, ktore u nas pojawily sie po roku 1990. Wreszcie zandarmi nie mogli zatrzymac poborowego, bo ZW powstala w 1990r. - nazywano ich wtedy Zolnierzami Wolnosci). itd

odpowiedz

1
1
~Jach 2013-11-11 (19:05) 2 lata 9 miesięcy 18 dni 17 godzin i 44 minuty temu

Ogólnie średni film. Początek i środek słaby (brat bratu miał pokazać prawdziwe życie, ale niewiele pokazał). Końcówka dużo lepsza, bo miała jakiś sens, jakąś głebię. Wspomnieniowo ok., ale czy to wystarczy ?

odpowiedz

2
1
~bokser 2013-10-24 (21:44) 2 lata 10 miesięcy 5 dni 15 godzin i 5 minut temu

NIE MOGE SIE JUZ DOCZEKAC TEGO FILMU

odpowiedz