Trwa ładowanie...

Stacy Keach i Małgorzata Tomassi pokazali nam swój dom w Magdalence pod Warszawą [WIDEO]

Ich dom pełen jest zdjęć, a każde z nich kryje jakąś historię. Poznaliśmy kilka z nich podczas pobytu w zjawiskowej rezydencji pary. W opowieści Małgorzaty Tomassi happy end w hollywoodzkim stylu miesza się z tragicznymi wydarzeniami, jakie znamy z mediów. Ile dni trwało ich wesele? Co łączyło parę z Marią Kaczyńską? Zobaczcie nasz reportaż.

d2qpxtw
d2qpxtw

- W Ameryce robi się strasznie dużo zdjęć. Mój mąż ma na ich punkcie kompletną obsesję – śmieje się Małgorzata Tomassi w rozmowie z Sandrą Hajduk.

WP.PL
Źródło: WP.PL

Stacy Keach jest jednym z najbardziej cenionych aktorów Hollywood. Zaczynał karierę u boku Morgana Freemana. Do swojego domu zaprosił nas, by porozmawiać o filmie "Habit i zbroja" Piotra Pitery, dokumencie opowiadającym o tym, jak dzieje Zakonu Krzyżackiego i Rzeczpospolitej ukształtowały mapę Europy. Gwiazdor "Batmana" i "Skazanego na śmierć" przyjął nas z otwartymi rękami i pozwolił, byśmy w jego domu czuli się jak prawdziwi goście. Przyjacielska atmosfera sprzyjała temu, by zboczyć na chwilę z tematów zawodowych i zobaczyć, jak parze żyje się w Polsce.

Jeszcze w latach 80. kariera Stacy'ego Keacha wisiała na włosku. Borykający się z nałogiem aktor trafił nawet do więzienia. Nie wiadomo, jak potoczyłyby się jego dalsze losy, gdyby nie Małgorzata Tomassi, o której mówił później, że "uratowała mu życie”. Dziś po ponad 30 latach, nadal są zgodnym małżeństwem.

Prezentowane powyżej wideo, to pierwsza z czterech części obszernego wywiadu, który przybliża kulisy światowego życia gwiazdora, jego spojrzenie na naszą historią oraz kraj, a także różnice pomiędzy Polską a USA.

Film "Habit i zbroja" przedstawia dzieje Zakonu Krzyżackiego oraz Polski i Litwy jako gigantyczną grę strategiczną, w której konkurują ze sobą odmienne wartości cywilizacyjne i ścierają emocje aktorów historii. Scenariusz filmu obejmuje 300 lat, od XIII do XV wieku. Produkcja pokazuje powstanie Zakonu NMP Domu Niemieckiego w Palestynie, a następnie kolonizację ziem pruskich nad Bałtykiem i budowę państwa zakonnego oraz okres jego ogromnej prosperity w XIV wieku.

d2qpxtw
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2qpxtw