Trwa ładowanie...
ycipk-ho8c3t
ycipk-ho8c3t

1000 lat po Ziemi - Najnowsze informacje

Trwa ładowanie...
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zdjęcie
Podziel się

„1000 lat po Ziemi” (ang. After Earth) to amerykański film akcji science fiction z 2013 roku w reżyserii M. Night Shyamalana, który wraz z Garym Whitta napisał scenariusz. Za produkcję odpowiadają Caleeb Pinkett, Jada Pinkett Smith oraz Will Smith. Muzykę skomponował James Newton Howard.

Akcja filmu „1000 lat po Ziemi” rozpoczyna się w odległej przyszłości, kiedy ludzkość została zmuszona do opuszczenia swojej planety. Nowym domem ludzkości stała się planeta Nova Prime. Jedną z najbardziej szanowanych rodzin na planecie jest rodzina Raige. Cypher Raige – grany przez ojca Jadena Smitha, Willa Smitha – to legendarny generał Zjednoczonego Korpusu Rangerów, w którego ślady zamierza pójść Kitai.

Pojazd kosmiczny, w którym znajdują się nastoletni Kitai Raige i jego ojciec Cypher rozbija się, a oni muszą przetrwać na niebezpiecznej planecie aż do nadejścia pomocy. Szukając pomocy dla ciężko rannego ojca, Kitai wyrusza w podróż stawiając czoła nowym gatunkom zwierząt, które opanowały Ziemię i trudnej do powstrzymania istocie, która wymknęła się spod kontroli podczas wypadku. Chcąc wrócić do domu, ojciec i syn muszą nauczyć się wspólnego działania i odzyskać wzajemne zaufanie.

W filmie w rolach głównych wystąpili: Jaden Smith jako Kitai Raige, Will Smith - Cypher Raige, Isabelle Fuhrman – Rayna, Sophie Okonedo - Faia Raige, Zoë Isabella Kravitz - Senshi Raige, David Denman – McQuarrie, Kristofer Hivju - Szef ochrony, Gabriel Caste – Strażnik, Lincoln Lewis – Bo, Chris Geere – Nawigator.

Tytuł oryginalny

After Earth

Gatunek

przygodowy, akcji, sci-fi

Kraj produkcji

USA

Rok produkcji

2013

Data światowej premiery

14.06.2013

Czas trwania

100 min.

Obsada
ycipk-ho8c3t

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku

ycipk-ho8c3t
ycipk-ho8c3t