Trwa ładowanie...

"Alicja w krainie czarów" w Polsce nie tylko z dubbingiem

Share
"Alicja w krainie czarów" w Polsce nie tylko z dubbingiem
Źródło: Disney
d26ln5i

Najnowszy film Tima Bartona "Alicja w krainie czarów" wejdzie 5 marca do polskich kin zarówno w wersji z dubbingiem jak i z napisami.

Wielu fanów Tima Bartona i Johnny'ego Deppa zaprotestowało na wieść o zdubbingowanej polskiej wersji "Alicji w krainie czarów". Nic w tym zresztą dziwnego - kto chciałby usłyszeć polski głos zamiast charakterystycznej barwy Deppa? Uspokajamy! Polski dystrybutor Forum Film zapewnia, że ekranizację zobaczymy zarówno w wersji zdubbingowanej jak i z napisami. A wszystko to w wersji 2D, 3D oraz IMAX.

Ekranizacja słynnej książki Lewisa Carrolla realizowana jest z użyciem tej samej techniki, którą wykorzystano w filmie "Beowulf". W roli głównej podziwiać możemy 20-letnią Mię Wasikowską. Partnerują jej m.in. Johnny Depp, Helena Bonham Carter, Anne Hathaway, Michael Sheen oraz Crispin Glover.

d26ln5i

Kiedy Alicja była małą dziewczynką, pobiegła za Białym Królikiem, wpadła do jego nory i niespodziewanie znalazła się fantastycznym i nieco dziwacznym świecie, gdzie żyją bajkowe stwory, mówiące zwierzęta i śpiewające kwiaty, a mieszkańcy obchodzą nie-urodziny. Teraz Alicja ma już 19 lat i powraca do tej niezwykłej krainy, by ponownie spotkać dawnych znajomych.

"Alicja w krainie czarów" w kinach od 5 marca.

Zobacz także:

**[

ANIA MUCHA: OD LOLITKI DO SEKSBOMBY! ]( http://aleseriale.pl/gid,5832,img,218340,fototemat.html ) **

d26ln5i

Podziel się opinią

Share
d26ln5i
d26ln5i