Trwa ładowanie...
d2vv3ju

"Alita: Battle Angel": Internauci zachwyceni zwiastunem z Superbowl 2019

Superbowl 2019 jest nie tylko świętem amerykańskiego sportu, ale też całej tamtejszej telewizji. Podczas legendarnych już bloków reklamowych filmowe studia prześcigają się w puszczaniu fragmentów wysokobudżetowych produkcji. Jedną z nich jest "Alita: Battle Angel", namaszczona przez twórcę "Avatara".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Alita: Battle Angel" był wymarzonym projektem Jamesa Camerona. Za kamerą stanął jednak inny reżyser
"Alita: Battle Angel" był wymarzonym projektem Jamesa Camerona. Za kamerą stanął jednak inny reżyser (Materiały prasowe)
d2vv3ju

"Alita: Battle Angel" oparta jest na japońskiej mandze autorstwa Yukito Kishiro. Jej akcja rozgrywa się w XXVI wieku, na 300 lat po tym jak ludzkość wzięła udział w strasznej wojnie. Bohaterką jest młoda dziewczyna uwięziona w ciele cyborga. Znaleziona na złomowisku, uświadamia sobie, że nie wie kim jest i jak znalazła się w tym miejscu.

W roli głównej wystąpi Rosa Salazar, a na ekranie partnerować jej będą m.in. Christoph Waltz, Mahershala Ali, Jennifer Connelly, Jackie Earle Haley oraz Ed Skrein. Większość z nich można zobaczyć w krótki zwiastunie zaprezentowanym podczas Superbowl 2019.

Dzieło pierwotnie miał reżyserować James Cameron, ale ostatecznie zajął się tylko jego produkcją, skupiając się na kolejnych częściach "Avatara". Za kamerą stanął więc Robert Rodriguez. Polska premiera filmu zaplanowana jest na Walentynki - 14 lutego 2019 roku.

d2vv3ju

Podziel się opinią

Share
d2vv3ju
d2vv3ju