Trwa ładowanie...

Angelina Jolie wdową po dziennikarzu

Share
Angelina Jolie wdową po dziennikarzu
d3vys1a

Angelina Jolie i Brad Pitt wyjechali do Indii, aby kręcić film o reporterze "Wall Street Journal" porwanym i zamordowanym w Pakistanie.

38-letni Daniel Pearl, dziennikarz żydowskiego pochodzenia pracujący w "Wall Street Journal" został zastrzelony w 2002 roku przez pakistańskiego milicjanta w Karaczi. Dziennikarz wcześniej został porwany i przetrzymywany. Po kilku tygodniach od jego zaginięcia światło dzienne ujrzała kaseta z egzekucji. Pearl przyjechał do Pakistanu by nawiązać kontakt z członkami Al-Kidy, organizacji terrorystycznej Osamy bin Ladena. Choć osoba, która zamordowała Pearla została aresztowana i skazana przypuszcza się, że mocodawcami zabójstwa byli ludzie nadal przebywające na wolności.

Żona Pearla, Marianne początkowo nie chciała sprzedać praw do ekranizacji książki, później jednak zmieniła zdanie licząc na to, iż film odda hołd jej mężowi i przyczyni się do większego zrozumienia odmiennych kultur. ANGELINA JOLIE W NASZEJ GALERII ZDJĘĆ W rolę wdowy wcieli się Angelina Jolie, natomiast Brad Pitt spróbuje swych sił jako producent. BRAD PITT W NASZEJ GALERII ZDJĘĆ

d3vys1a

Podziel się opinią

Share
d3vys1a
d3vys1a