Trwa ładowanie...
09-10-2006 10:20

Angelina Jolie wdową po dziennikarzu

Angelina Jolie wdową po dziennikarzu
djf6tl1
djf6tl1

Angelina Jolie i Brad Pitt wyjechali do Indii, aby kręcić film o reporterze "Wall Street Journal" porwanym i zamordowanym w Pakistanie.

38-letni Daniel Pearl, dziennikarz żydowskiego pochodzenia pracujący w "Wall Street Journal" został zastrzelony w 2002 roku przez pakistańskiego milicjanta w Karaczi. Dziennikarz wcześniej został porwany i przetrzymywany. Po kilku tygodniach od jego zaginięcia światło dzienne ujrzała kaseta z egzekucji. Pearl przyjechał do Pakistanu by nawiązać kontakt z członkami Al-Kidy, organizacji terrorystycznej Osamy bin Ladena. Choć osoba, która zamordowała Pearla została aresztowana i skazana przypuszcza się, że mocodawcami zabójstwa byli ludzie nadal przebywające na wolności.

Żona Pearla, Marianne początkowo nie chciała sprzedać praw do ekranizacji książki, później jednak zmieniła zdanie licząc na to, iż film odda hołd jej mężowi i przyczyni się do większego zrozumienia odmiennych kultur. ANGELINA JOLIE W NASZEJ GALERII ZDJĘĆ W rolę wdowy wcieli się Angelina Jolie, natomiast Brad Pitt spróbuje swych sił jako producent. BRAD PITT W NASZEJ GALERII ZDJĘĆ

djf6tl1
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
djf6tl1